Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtessem el vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtessem el vele a másik srácot?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akit ismerek 1 napja kb és durván megtetszett,ahogy megtudtam,depizik egy fiú miatt,aki leszarja de neki tetszik,meg olyat is mondott,hogy nagyon nehezen tetszik meg neki valaki(a lánynak) és próbálok olyan dolgokat írni,amiből kiderülhet,hogy tetszik nekem,szerintem tudja,bár nem érdekli,a másik gyerek miatt és ezt nem tudom mivel kompenzálni,hogy felhívjam a figyelmét,nem lakunk egy városban,ő szokott jönni ebbe a városba párszor,tavaly láttam itt strandon,akkor is szimpi volt,csak nem érdekelt a barátnő téma,annyira.

Most viszont még szebb lett mint volt(akkor is az volt,de most még jobban).

Ti mit tanácsoltok?

16/F

16/L



2017. aug. 7. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi energiát abszolút nem érdemel meg a lány, csak lábtörlő lennel és utána sem felejtené el a másik srácot mivel ő leszarja. És a tiltott gyümölcs érdekesebb az ilyen romlott/ sérült nőkbe nem érdemes energiát adni max megdugni azt is egyszer és kész. Ne legyél áldozat férfi létedre...
2017. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, várd meg, míg elmúlik a bánata. Amikor anno a pasim velem szakított, én sem tudtam másra gondolni pár hónapig.
2017. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a válaszolónak kell eldöntenie, mit érez a lány iránt és hogy megéri-e ez neki. A lényeg a türelem. Legyél mellette és támogasd.

Ui: A barátommal is így jöttünk össze. Én még nem voltam túl az exemen, amíg ő végig mellettem állt és nem hagyott magamra. Az exem egyre inkább feledésbe merült és mikor elmúltak az érzéseim iránta, akkor jött képbe a barátom. Egyre több lett és több, mint barátság. (Igenis van OUT a friendzone-ból :D)

2017. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából döntöttem,nem éri meg..

Most írta,hogy kocsmába van én meg írtam,hogy akkor nem zavarom,érezze jól magát,azt elolvasta és semmi,hát köszi,ennyi elég is :)

Köszi a válaszokat,ment a zöld mindenkinek:)

2017. aug. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!