Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el mások, ha pl...

Miért ítélnek el mások, ha pl otthagyok elnyomókat, vagy csajozós pasikat, hiába könyörögnek?

Figyelt kérdés

Miért ítelnek el, ha vki megbántott és nem akarom magam hagyni, hogy csendben maradok, hanem visszaszólok, kiállok magamért?

Miért ítélnek el, ha a kapcsolatban a férfi az aki hibázik, amire rámegyünk, olyan alapon hogy én választottam?

Miért ítelnek el ha nagyon válogatok, nagyon szűrök és 100 ból 99 így is kiesik, olyan alapon hogy nekem senki nem felel meg?

Miért ítélnek el ha fut utánam valaki és könyörög olyan alapon hogy biztos csak hazudok, kitalálom és nem is szalad utánam?

Miért ítélnek el, ha megvédem tesómat(hugomat), hogy ne használják ki drogosak, meg ilyenek? Olyan alapon, hogy mit szólok bele tesóm magánéletébe.

Miért ítélnek el, ha én szakítok? Olyan valótlan alapon, hogy nem is kellenél neki, jobbat érdemelne.

Miért ítélnek el, ha ismerkedem es csevegek olyanokkal, akikkel nem leszek kapcsolatban, olyan alapon, hogy miért nem tiltom le, mikor látom, hogy pl.műveletlenek vagy antiszociálisak, vagy nem érdeklődők. (Attól még miért tiltsam?)

Miért megy itt ez?



2023. márc. 22. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Babám, téged nagyon nagyon sok dolog miatt elítélnek ahogy látom. (Feléig olvastam az is bőven elég volt).

Itt veled van a baj nem pedig azokkal akik el ítélnek.

2023. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy itt is ez fog menni. A személyeskedés, ítélkezés.

Ezt is beleakartam fogalmazni a kérdésbe:D de feltételeztem hogy 50% az esélyem normális válaszra.

Hát a másik 50% jött be.

Részemről töröltem a kérdést.

2023. márc. 22. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Na látod már érthető is, hogy miért ítélnek el. Az ilyen ember magának való.
2023. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mint az első?

Vagy egy nő nem állhat ki magáért?

Csalhatják, elnyomhatják ne szakítson?

A férfi hiába a nő szégyene mert ő van/volt vele?

Könyörgésre béküljön ki?

Ha megbántják, csendben tűrjön?

Ne védjen meg másokat?

Nem lehet beszélgetni, ismerkedni senkivel, csak olyanokkal, akikkel össze is jön?

Nem válogathat, hanem az első rendessel kötelező járnia? Kémia nélkül köteles beleugrani bármibe?

Az ilyen lenne a magának való?

Arabok közt élek?

2023. márc. 22. 10:39
 5/14 A kérdező kommentje:

Jav.

A férfi hibája a nő szégyene?

2023. márc. 22. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, de miről beszélsz?😅 Feminista marhaság lessz itt ez a kérdés is.
2023. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Arról, ha megírom valahol egy válaszban pl azt, hogy én szakítottam/eljegyzést bontottam, mert pl elnyomó flörtölős volt valaki és tönkrementem x év múlva, lepontoznak nullára.

Vagy mert nemet mondok kézkérésre olyannak, aki bulizós és iszik.

Megint lepontoznak nullára.

Nekem ilyeneket kéne férjnek apának választani?

2023. márc. 22. 10:47
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát megválaszoltad magadnak úgy látszik tényleg.
2023. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire felhúzod magad az itteni pontozásokon?

Ezzel kezdjél valamit, mert ez a mások (pláne névtelen idegenek) véleményétől való függőség nem normális!

2023. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Hogyan jutottál el az eljegyzésig egy ilyen “elnyomó” emberrel, az előtte lévő évek során nem derült ez ki? Hm? Azért pontoznak le mert ezt látnod kellett vna már az első hónapokban, őt hibáztatod, őt ócsárolod eközben pedig te voltál érte a hibás, hogy tűrted és már akkor léptél ki a dologból amikor kezdett elég komolyra fordulni..

Nemet mondasz kézkérésre mert bulizik meg iszik. Lányka amikor összejöttél vele nem ugyan ezt csinálta? Akkor minek voltál vele, ha tudtad, hogy ennek amúgy sincs jövője?? Itt is te voltál a szemét alak mert húztad az idejét és játszottál vele!

Szerintem neked a legeslegjobb az lenne, ha vennél 1 macskát ( bár a macskák is elég ítélkezően tudnak nézni néha) és vele élnéd le az életed, a pasikat pedig meghagynád az értelmes nőknek akik tényleg akarnak tőlük valamit nem pedig csak játszadozni az utolsó pillanatig. Vagy ha már ennyire férfi gyűlölő vagy akkor gyere össze egy lánnyal. Bár valószínű a saját nemedről is hasonlóképpen vélekednél utánna..

2023. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!