Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne akkor ha nagyon...

Mi történne akkor ha nagyon gazdag embereknek könyörögnék pénzért?

Figyelt kérdés
Adna? Interneten lehetne nekik írni? Lehet utcára kerülök, és nincs netem se, nyilvános wifin vagyok.

2019. nov. 27. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
le se szarnának
2019. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Őszintén?

0% az esély rá, hogy bárki ad neked nagyobb összeget. Nem érdekel senkit egy ember nyomora, ha az nincs felfújva a média által.

2019. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
még csak nem is láttamozná
2019. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne pézért könyörögj, hanem menj dolgozni.
2019. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem adnák az fix
2019. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Amikor Kanye West csődbe került és mindenét elvesztette, Mark Zuckerbergtől várta a segítséget (mintegy 120 millió dollárt). Azzal érvelt, hogy a hip hop császáraként ez a minimum, amit megérdemel. Tudod mit kapott? Egy lovat részletekben. Első körben a lóf...szt kapta meg.


A tanulság? Soha sem azt kapod, amit megérdemelsz. Azt kapod, amiért megdolgozol.

2019. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem mondom, hogy gazdag vagyok de azért rendelkezem némi vagyonnal. Én soha senkinek nem dok pénzt. Másképpen segítek az ismeretleneken. Én személy szerint önkéntes véradó vagyok (43-szoros). Ezen kívül mikor a gyerekem kórházban volt egy hétig, akkor a gyerekosztályra vettem egy új tévét.

Úgy érzem, hogy a pénzért meg kell dolgozni nem hullik az ölembe egy szépen megfogalmazott levél után.

Ismeretlennek meg soha nem adnék egy fillért se.

Nem kérek privát levelet.

2019. nov. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idővel belefáradnál.
2019. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkából is meg lehet élni.
2020. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!