Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig fog fajulni a koronavír...

Meddig fog fajulni a koronavírus hisztéria és félelem? Tényleg lassan ott tartunk, hogy az emberek könyörögnek azért, hogy alapvetős szabadság jogokat vegyenek el? Mekkora baj van a fejekben?

Figyelt kérdés

2017-ben az influenza 27 EZER!!!! áldozatot szedett (CSAK ITTHON). Ez a vírus kutya fa sza ehhez képest. Naponta a koronavírusban világszerte meghaltaknál sokkal magasabban arányban halnak meg AIDS-ben és egyéb más nyavajában. MI EZ?


Mi az, hogy az emberek kérik hogy kijárási tilalom legyen, megfosszák őket a gyülekezési jogoktól. Leáll a gazdaság? Szerintem (és még sokak szerint) ez úgy lenne egészséges, hogyha ajánlanék, megkérnék az embereket a gyülekezéstől való elszigetelődésre, folyamatos lenne a figyelmeztetés ( most is van, csak éppenséggel ez hisztéria) és ha az emberek így döntenek, akkor ez van, ha úgy akkor az, eleve az ő döntésük kéne hogy legyen a sorsuk. Ez olyan diktatórikusnak jön le nekem, az egész világon csak ál demokrácia van.... egy tollvonással egy nemlétező katasztrófára hivatkozva megfoszthatják a szabadságjogaiktól az embereket? ?? Ez normális?


ui: A vírust kb az emberiség 80%-a megfogja kapni, mielött bármiféle vakcina létrejönne rá. Kérdés, mi éri meg jobban? Szép lassan hazaverni a gazdaságot, vagy átesni rajta gyorsan????


2020. márc. 23. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Azt a 27 ezret alátámasztanád hivatalos forrással? Addig alszom egyet. Maszkban természetesen.
2020. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
gyorsan nem tudsz rajta átesni, mert ha mindenki gyorsan esne át rajta, akkor sokkal többen meghalnának. azért lenne jó sokáig elhúzni, hogy ne mindenki egyszerre legyen benne.
2020. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Nem örülök a megszorításoknak, de a baj inkább a te fejedben van. Normális ember, ha megteheti, otthon marad ilyenkor kijárási tilalom nélkül is. Akinek meg nem esik le, hogy a közösség érdekében mit kell tenni, azt kötelezni kell, ennyi.

2020. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Addig fog tartani, amig nem lesz ellene hatasos ellenszer. Sokaig! De most mi is a bajod? Nem csak a szabadsagjogok alapvetoek, hanem az elethez valo jog is. Erted? Ha nem ovjuk az oregeinket, akkor meghalnak. Pedig alapveto joguk, hogy eljenek.
2020. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Félni csak a könnyen befolyásolható emberek félnek. Ezt felismerte a média is ezért ez a nagy hiszti. Tedd azt amit én is meg még sokan mások. Ne nézz mindenféle (főként) kamu és megalapozatlan híreket, spekulációkat terjesztő oldalakat (mint pl. gyakori,index, 444,facebook).Tartsd be a kormány javaslatait és ennyi. Egyszer vége lesz ennek is.
2020. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem lennének ezek az intézkedések, és majdnem mindenki elkapná, akkor a 27 ezer helyett 300 ezer fő halálos áldozat is lehetne, vagy több is, mert a súlyos betegeket nem tudnák már ellátni. Na és nem csak idősek halnának meg, abban biztos vagyok.
2020. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

Ne hazudozz már, bakker!


[link]


Alig 4-5 ezer, de ez is csak a szezonbani növekmény! Egyáltalán nem biztos, hogy az influ miatt!

2020. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Tartsd be a kormány javaslatait és ennyi. Egyszer vége lesz ennek is."


Természetesen betartom, mert nem akarom, hogy feleslegesen betegedjenek , ne adj isten haljanak meg akár miattam mások. Helyesnek tartom azt is, hogy ha ellenőrzik a reptereken az utasokat és ha veszélyeztetett zónából érkezett, akkor karanténba vonultatják őket. VISZONT


A gyülekezési és szabad mozgáshoz való jogot, ha egy tollonással elvehetik, ott baj van! És nem csak itthon! Ugyanis ezek alapvető szabadság jogok, amiket nem lenne szabad egy nemlétező katasztrófára hivatkozva csak úgy megvonni az emberektől, mert ilyet csak a diktatúrák csinálnak. A koronavírus nem katasztrófa és nem fogja a világ végét jelenteni, de én még azt is mondom, ha a világ vége jönne akár, akkor is megilletne minket az alapvető szabadságjog.

2020. márc. 23. 18:11
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, tessék, menj a hadszíntérre, szerezd be magadnak a vírust, és bizonyítsd, hogy csak lufi az egész! :-DDD
2020. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

nem kamuzok! [link]


Ez az én forrásom, de lehet téves, nem állítom hogy nem lehet az. itt nem arról van szó, mi mennyire veszélyes, hanem arról, hogy alapvető szabadságjogokat egyik pillanatról a másikra vonnak meg az emberektől. És ez az, ami számomra nem elfogadható, lehet akár 10x nagyobb a halálozás (NEM annyi), ez akkor is elfogadhatatlan!

2020. márc. 23. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!