Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők azért választanak maguk...

A nők azért választanak maguk mellé szelídebb párt, mert a keményebb, agresszívebb rétegtől félnek?

Figyelt kérdés

A családomban is megtalálható ez a jelenség, olyan barátja van a lánynak amit nem is értek, szűk farmer, nyaklánc a nyakában egy fakereszttel, rajta egy póló és egy sportzakó, szigorúan látszania kell az órájának is...


Na de mi a helyzet az olyan fazonokkal, akinek mondjuk verekedésből visszamaradt forradása van, vagy ha belekötnek az utcán képes ájultra verni a másikat, akkor is ha csak egyedül van. Tehát balhés, de csak azért hogy ne maradjon alul.


2019. jan. 12. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod hogy csak ez a két féle ember létezik? Attól hogy valaki nem metroszexuális, nem feltétlenül egy agresszív állat, tudod a kettőnek nincs köze egymáshoz. És igen, nyilván senki nem akar maga mellé egy "balhés" alakot. Nem azért mert nem esztétikusak a sebhelyek, hanem mert honnan tudjam hogy engem megver-e, megerőszakol-e? Miért járnék egy bűnözővel? És amúgy biztos vannak kivételek, de az agresszív férfiak nem a legértelmesebbek közül kerülnek ki. 16L
2019. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

" olyan barátja van a lánynak amit nem is értek, szűk farmer, nyaklánc a nyakában egy fakereszttel, rajta egy póló és egy sportzakó, szigorúan látszania kell az órájának is.."


Ez öltözködés nem agresszív/szelíd jellem kifejezése.

2019. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem, a nőknek pont az agresszív macsók kellenek, ez mindig is így volt. "All girls want bad boys"
2019. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Balhésból sem csak a nőverő típus létezik és igen, lehet lecsap 2 embert is az a valaki, mert észreveszi hogy piszkálnak fogdosnak egy nőt, gondolod hogy az ilyen haza megy és saját maga is ilyen lenne?


Örök klasszikus: Mentek diszkóból hazafelé a metroszexuális barátoddal, igen, együtt vagytok mert aranyos jófej, mégis hogy haza érjetek elszaladtok mindketten hogy ne legyen baj, erre Te felnéznél?

2019. jan. 12. 17:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:17-es: gondolom, te férfi vagy, akit nem választanak és ezzel magyarázod.


Nöként semmiképpen sem választanák agresszív valakit, mert nincs szükségem arra, hogy velem szemben is az legyen. Egy értelmes férfi képes agresszió nélkül is boldogulni, és nekem sokkal többet számít, ha a fejében van vanami, mintha csak az erejével meg agresszivitással tudna érvényesülni.

Egy balhés, verekedös valaki szóba sem jöhet.

2019. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

" Mentek diszkóból hazafelé a metroszexuális barátoddal, igen, együtt vagytok mert aranyos jófej, mégis hogy haza érjetek elszaladtok mindketten hogy ne legyen baj, erre Te felnéznél?"


1. Én a páromra nem FELnézni akarok, hanem egy szinten lenni vele.

2. Ha valaha megtámadnának, akkor értelmesebb elszaladni, mint verekedésbe kezdeni.

3. De ez olyan eset, amire eleve nincs esély, még életemben nem akart senki megtámadni, a beszólogatósokat meg én is le tudom rendezni.

40/N

2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
#5: Nem, lány vagyok és ismerem a korosztályomat, ahogy magamat is :) A többségünk az extrovertált, határozott, kissé temperamentumos férfiakat kedveli, akik ki mernek állni magukért.
2019. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5

És ha a férjed/barátod hazafelé összevernék, elvennék tőle a laptopját amin a munkája van, és a telefonját is, akkor hogy vélekednél? Nyilván ilyenkor épeszű ember elkezd felkészülni a következő eshetőségre, ezen nincs mit szépíteni.

Nem engednéd box edzésre sem? Nehogy rajtad gyakoroljon otthon?

2019. jan. 12. 17:25
 9/19 anonim válasza:

Amit te leírtál az majdnem 2 véglet, félhomár - agresszív barom.


Én árnyaltabban írnám le: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En vallasos vagyok,tehát szelìd ès alázatos pasi kell. :)
2019. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!