Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért lehet?...

Szerintetek ez miért lehet? Velem van a baj? Min változtassak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, erős gimnáziumba járok. A Facebookra is ki van írva, hogy hova járok, és egy teljesen átlagos, normális profilképem van kint. Nem tartom magam egy szépségnek, de különösebben csúnyának se. Viszont az a problémám, hogy kb napi rendszerességgel rám irogatnak ilyen 40-50 közötti lecsúszott, taszító férfiak, vagy szakképzőbe járó, szintén lecsúszott huszonéves fiúk,legtöbbször undorító stílusban, szexuális célzattal. Nem értem, miért nem akar velem a sulimból ismerkedni senki, vagy olyan, aki legalább egy olyan értelmi szinten van, hogy el tudjak vele beszélgetni és nem lecsúszott. Tényleg, teljesen átlagos vagyok, visszahúzódó, csendes, viszont sok érdeklődési köröm, hobbim van, amiről lehetne velem beszélgetni. Ehhez képest miért nem a normális emberek találnak meg?

2023. márc. 25. 17:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekem konkrétan egy szék a profilképem, 0 aktivitásom van, legminimálisabb infók és így is megtalálnak 🤣🤣🤣
2023. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Örülj neki, nekem még ilyenek se írtak soha.
2023. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Mert ők szépnek tartanak és hát nyílván rád is fognak írni.

Suliban talán azért nem lépnek feléd, mert csendes, visszahúzodó vagy. Nem nagyon ismerkedsz osztálytársaidon kívül.

Van aki tetszik? ha igen, jelezz felé, mosolyogj rá.

2023. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem Veled van a baj. Ezek a férfiak mindenkinek írnak. A legtöbb fiatal nőt rendszeresen megtalálják minden közösségi oldalon. Valószínűleg erre a kérdésre is fogsz kapni néhány privát üzenetet ismerkedni vágyó férfiaktól.


Facebookon nőkre írogatni kicsit gáz, értelmes pasik nem csinálnak ilyet, azért csak ilyenekről kapsz ott üzenetet.

2023. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Vagy a valóságban jobban nézel ki mint azt te gondolod és a korosztályod nagy része azt gondolja, hogy úgy sem lenne esélye.
2023. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Na,megjöttek a lepontozó neolibsik.
2023. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg nem sejtik mennyire felszínes vagy
2023. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok felszínes, attól, hogy ilyen alap igényeim vannak, hogy az illető férfi ne legyen lecsúszott, ne legyen 20-30 évvel idősebb nálam, és lehessen vele normális stílusban, normális témákról beszélgetni. Meg szerintem elvárhatom azt is, hogy tekintsenek rám emberként, ne szexuális tárgyként (ne bombázzanak taszító,trágár, szexuális tartalmú üzenetekkel).
2023. márc. 25. 21:15
 9/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de miért is ne kéne tisztelnie? Teljesen normális lány vagyok, visszafogottan viselkedek, visszafogottan nézek ki, és úgy gondolom,senkinek nem adtam okot arra, hogy tárgyként kezeljen. Vagy mert nőnemű vagyok, köteles vagyok eltűrni az undorító stílusban írt szexuális célzatú üzeneket?
2023. márc. 25. 21:39
 10/24 A kérdező kommentje:
*üzeneteket
2023. márc. 25. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!