Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért lehet?...

Szerintetek ez miért lehet? Velem van a baj? Min változtassak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, erős gimnáziumba járok. A Facebookra is ki van írva, hogy hova járok, és egy teljesen átlagos, normális profilképem van kint. Nem tartom magam egy szépségnek, de különösebben csúnyának se. Viszont az a problémám, hogy kb napi rendszerességgel rám irogatnak ilyen 40-50 közötti lecsúszott, taszító férfiak, vagy szakképzőbe járó, szintén lecsúszott huszonéves fiúk,legtöbbször undorító stílusban, szexuális célzattal. Nem értem, miért nem akar velem a sulimból ismerkedni senki, vagy olyan, aki legalább egy olyan értelmi szinten van, hogy el tudjak vele beszélgetni és nem lecsúszott. Tényleg, teljesen átlagos vagyok, visszahúzódó, csendes, viszont sok érdeklődési köröm, hobbim van, amiről lehetne velem beszélgetni. Ehhez képest miért nem a normális emberek találnak meg?

2023. márc. 25. 17:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem csak 1 patront látnak benne.
2023. márc. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Fiatal lány. Pont az te korodbeli fiatal lányokat keresik, mert az gondolják még nincs elég tapasztalatod és megkaphatnak. Őket nem érdekli semmi, csak az, hogy még fiatal vagy.


Ahogy te sem akarsz 40-es férfit, úgy azok a hímek sem akarnak 40-es érett nőt. Igaz, nem is kapnának. Titeket fiatal nőket könnyebben megszédítenek, mint érett társaid.


Arra még nem gondoltak, hogy vannak olyan lányok is, mint te, akiket nem ejtettek a fejükre.

2023. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindig van egypár gyökér, aki bepróbálkozik. De nemcsak nálad, ne aggódj, kb. 200 másik nőnél is, egyidejűleg. Abban bíznak, hogy hátha a nagy számok törvénye alapján valamelyik válaszol nekik.

Tiltsd le őket azonnal.

2023. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Megertem hogy miert problemas ez a dolog, engem is biztosan zavarna ha ilyen undorito stilusban irnanak vadidegen emberek.

Az viszont egyaltalan nem szep dolog a reszedrol, hogy negativ kontextusba helyezed a szakmunkaskepzot. Nem az iskola fogja meghatarozni az intelligenciaszintet, ezt garantalom.

2023. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!