Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem lenne testiség, sokkal...

Ha nem lenne testiség, sokkal szebb lenne a világ?

Figyelt kérdés
Nyílván most jönni fogtok azzal, hogy akkor nem szaporodnánk, de ezt most mellőzzük.

2023. márc. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
73%
De el tudjuk képzelni, és nem akarjuk. Mi olyan érthetetlen ezen? Én is introvertált vagyok, nem nézek ki jól, nem vagyok "jó parti", de szeretek szexelni, és szexelek is, mert jó. Minek kellene ettől megfosztani magam, ha amúgy másnak nem ártok vele?
2023. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
65%

"Hát úgy tűnik sokan rosszul értelmezték a kérdést."

. Na, akkor tessék, tisztázd a félreértést.


"Biztos vagyok benne, hogy meglennénk nélküle"

. Ami k.ra nem ugyanazt jelenti, hogy jobb is lenne nélküle.

2023. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
#11 A kérdés elméleti és rosszul is értelmezed.
2023. márc. 25. 21:25
 14/48 A kérdező kommentje:
#12 Túlságosan is magatokra vettétek, jajj ha ti nem szexelhettek, akkor világ vége van, csak hogy egyáltalán nem erről szólt a kérdés.
2023. márc. 25. 21:29
 15/48 anonim ***** válasza:
63%

#15: akkor miről szól a kérdés? Mert ha csak szajkózod, hogy félreértettük, de nem magyarázod el, hogy kellett volna érteni... akkor arra kell gondolnom, csak annyi a bajod, hogy nem értenek veled egyet.


Egyébként gondolatolvasó vagy?

2023. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%
Mivel a világ egyik legszebb dolga, épp ellenkezőleg. Sokkal sivárabb lenne nélküle a világ.
2023. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a perverz taták meg rbik nem hiányoznának az tuti. Valahogy őket kellene inkább kivonni, a szeretet-szerelem-szex maradhat.
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
18%
Nem mintha nem lenne elérhető a neten millió oldalnyi tanulmány arról hogy mit okoz az érintés hiánya..
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
#16 Úgy értem, hogy megvannak a nemiségnek a rossz oldalai is, és nem feltétlenül egy olyan dologról van szó nemiség alatt, ami feltétlenül kell is, csak most úgy érezzük, hogy kell, mert nem tudunk nélküle élni, de összességében, ha nem lenne, nem lenne rossz oldala és nem is siránkozna senki, tehát szebb lenne a világ.
2023. márc. 25. 21:38
 20/48 anonim ***** válasza:
36%

"Úgy értem, hogy megvannak a nemiségnek a rossz oldalai is"

Eleve nincs olyan, aminek ne lenne rossz oldala is. Szóval ez egy elég pocsék érv, hogy tiltsuk be a filmeket, csak mert egy tévével agyon is lehet ütni valakit.

2023. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!