Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel magyaráznátok azt, hogy...

Mivel magyaráznátok azt, hogy ha valaki visszahúzódik a közelségtől, érintésektől, ölelésektől, stb. de magányában nagyon-nagyon kívánja ezeket?

Figyelt kérdés

Kialakíthat egy ilyen ember bensőséges viszonyt, komoly párkapcsolatot, vagy csak szerelmes a szerelembe? Ha utóbbi, le lehet ezt győzni valahogy?


Egyébként gyanakszom Asperger-szindrómára, nem tudom, van-e köze... valakinek valamilyen tapasztalata, ötlete?



2013. okt. 6. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok kedves kerdezo......mivelmikor elolvastam a kedest 100% magamra ismertem......es ez tonkretete egyetlen kapcsolatom........:((
2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. utálom, ha megérintenek, összerezzenek
2013. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem voltatok bantalmazva testileg, ütlegelés pofonok, stb?

Lelki bantalmazas, fenyegetés?

2013. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok.......de sajnos igen......kb nahyon sokaig
2013. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem... sőt, szerető, törődő családban nőttem fel, talán túl aggódóak is voltak a szüleim. Apám pl. szinte minden nap megpuszilt mikor hazajött a munkából, még gimiben is, én meg vissza kellett fojtsam az undorodást, mert sértődött meg.
2013. okt. 6. 15:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagyis 1. es 4. :D
2013. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De nagyon is........:((( otthon is suliban is...
2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Általánosban eléggé terrorban éltem, valószínűleg köze van hozzá.

2013. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LeftBehind ***** válasza:
Csak a magam nevében beszélhetek,de nekem még egy csókot se sikerült így összehoznom,nem még komoly kapcsolatot.
2013. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Martina11 válasza:
100%
Nekem ilyen családban van,például ha apukám felém nyúl,ösztönösen elhajolok,pedig nem vertek,csak néha egy fejbekólintás,de csak ezt is akkor ha megérdemeltem.Vagy ha húgom hozzámér, ha csak véletlenül is,azonnal elhúzódok,nagyon nem bírom,zavar. De a barátaimmal ilyen nincs,csak a hajamnál,arra nagyon allergiás vagyok.
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!