Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ilyenkor?...

Mire gondolnátok ilyenkor? Mennyi idő után mennétek a rendőrségre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Fb marketplace-en vettem (volna) egy szekrényt, de eltűnt az eladó. Az a gond, előre elutaltam az összeget, mert nem szoktam kp-zni és eddig sosem történt velem ilyesmi. Ennek már lassan egy hete. Le nem tiltott, de nem kapja meg az üzeneteimet, csak sima pipát jelez, nem a telit. Mikor menjek a rendőrségre?
2023. márc. 27. 16:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát, igazából már csak erőltetett megoldás jut eszembe a rendőrségen kívül. Mekkora károd keletkezett? De szerintem érdemes a közeljövőben feljelentést tenni, és hátha az van, hogy más már jelentette, akkor jobban fognak foglalkozni az üggyel. (Lehet persze több profilja, álneve, számlaszáma, de ált. a csalók jó sok embert akarnak lehúzni egyszerre.)
2023. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!