Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi történéseket ti...

Az alábbi történéseket ti minek gondolnátok?

Figyelt kérdés

Mindig meg vagyok akadva, hogy az ellenkező nem csak barátságos velem vagy akar valamit. Két különböző történetet megosztok és írjátok le legyetek szívesek, hogy hogyan értelmeztétek volna.

Egyszer véletlenül meglöktem valakit, elnézést kértem és akkor észrevettem, hogy egy srác mosolyog rám. - Ez külföldön történt, tehát lehet, hogy ez teljesen megszokott ott. A másik eset már itthon történt, amikor egy srác bénázott a szemem láttára és kedvesen mosolygott rám.



2022. júl. 3. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerintem azon mosolygott ahogy bénáztál a második pedig magán mosolygott mert cikinek érezte a helyzetet.

Legalábbis ha magamból indulok ki akkor ez az oka

2022. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiségnek gondolom mindkettő esetet.


29/F

2022. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdektelen. Nincs jelentősége.
2022. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A pillanat màr elmúlt. Most készülj fel a következőre.


29/F

2022. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor történik veletek egy ilyen szituáció és még az sem fogalmazódik meg bennetek, hogy de jó fej az illető?
2022. júl. 3. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem abszolút nem
2022. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Te valami nagyon beszűkült csaj lehetsz. A legtöbb ember az ilyen apróságok felett elsiklik. Nem azt mondom, hogy nincs jelentősségük, mert lehet. De bőven vannak kirívőbb esetek is az ember életében. Például amikor valaki direktbe odajön ismerkedni. Vagy beszélgetést kezdeményez. Vagy én hívom félre, hogy megmondjam, hogy tiszta fogkrém az arca. :D Tudom, higy még egy lógó cipőfűzönek is jelentőssége van (direkt kikötötte, hogy leszólítsd) de nem lehet minden kis jellel foglalkozni, vagy észrevenni). Lehet hogy egy jel nem is jel. Csak véletlen. Vagy egy kis álzalános kedvesség még nem flörtölés. Persze lehet, hogy már egy félve elkapott tekintet is az lenne, ha nem lenne az adott illető olyan kis gyámoltalan. Túl gyorsan rohanó világban élünk. Ami a dejófej kérdésed illeti... Valamikor igen, valamikor meg nem. Valamikor szívesen tovább gondolom, valamikor meg csak elhesegetem. Mármint a gondolatot, nem az illetőt. 😆 Remélem segített a válaszom jobban megérteni a világot. Ugyan itt cipőpaszta, fogkrém, néhány piros lufi, és cipőfűző eladó. (:


29/F

2022. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is segítek neked kicsit jobban megérteni a világot. Magyarországon az emberek 95%-a bele van fáradva az életbe, ami kiül az arcukra, hangulatukra, megjelenésükre. Aki ebbe a körbe tartozik az nem mosolyog össze-vissza bele a vakvilágba, gondolom te is tapasztalod, hogy nem vagyunk egy közvetlen, mosolygós nemzet. Innen is ered a kérdés hazai része, hiszen nem minden úton-útfélen mosolyognak rád, meg kedvesek veled. De javíts ki kérlek, ha te nem így tapasztalod a magyar valóságot!
2022. júl. 3. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Én a maradék öt százalékba tartozom. Rengeteg országban jártam már. Most is épp az egyikből írok neked, ami nem Magyarország. Bocsi, de nekem ebben a pillanatban sincs nyomott hangulatom. Igazából a kérdéseden gondolkozva is inkább vigyorgok, mint a vadalma (kedvesen) - Mint szokás mondani. Elég jó kedvem van. Remélem az írásomat nem morcosan olvasod, mert ha igen, akkor kérlek tudd, hogy egy beszólást sem tartalmaz számodra. Inkább örülök, hogy te belelátsz, észreveszel apró jeleket, rezdüléseit az életnek. Adok neked egy piros lufit. Az “Az”-ból van. 🎈
2022. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2022. júl. 4. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!