Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azert van facebookom, hogy...

Azert van facebookom, hogy hirdeteseket nezzek de nem az igazi nevemen vagyok fent, es nincsenek ismeroseim. Baj van velem emiatt szerinted?

Figyelt kérdés

Csoportokban szoktam nezegetni a hirdeteseket, esetleg hirdetek is. Munkakat nezek, recepteket stb, de nem az igazi nevemen vagyok fent mert nem akarom hogy barki megtalaljon vagy irjon nekem.

Egy emberrel beszelek, de o sem az ismerosom csak messengeren van meg nekem.

Regebben volt sajat nevvel facem es mindenkirol van kint kep, mindenkinek megvan mindenki es elgondolkoztam...vajon baj van velem amiert en nem hasznalom?

24L


2023. márc. 30. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Baj van velem
Fura de nincs velem baj
Nem fura es semmi baj nincs ezzel
21 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Szerintem te túl sokat unatkozol.
2023. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nincs veled semmi baj de van egy olyan érzésem hogy te pont hogy emiatt nagyra tartod magad :)
2023. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van más néven hirdetős profilom. Akkor van gond ha utalnak és behisztiznek hogy nem stimmel a név..
2023. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen üres profilom van néhány emberrel, de őket legalább tényleg ismerem.
2023. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tokmind1, van eleg felulet ill. a szemelyes haverkodas ezerszer tobbet er.
2023. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Most ezt te komolyan kérdezed??

Nekem is van ismerősöm, aki kapcsolattartásra vibert használ, facebookon meg nem igazi névvel van fent. Ott csoportokban olvasgat, vagy híreket keresgél.

Én a saját nevemmel vagyok fent, de leszedtem jó ideje mindent a profilomról. Se kép, se adatok.. Tavaly már a szülinapom is elrejtettem. Ezért baj lenne velem? :D 28 évesen azért nem problémázok ilyeneken. Nem érdekel a facebook.

N

2023. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egy emberrel beszelek, de o sem az ismerosom csak messengeren van meg nekem."


Valószínűleg neki az igazi neve van, és mi van ha például jól összebarátkozol vele és több lenne, nem lenne gázos kicsit hogy nem az igazi nevedet tudja?

2023. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Már az is furcsa, hogy nincs eleged abból a rengeteg szemétből, amit "reklámként" borít rád minden orgánum 7/24-ben!

Az pedig tovább emeli cselekményed szintjét, hogy mindezt egy olyan szinten igénytelen helyen favorizálod, mint a fütyikönyv! :DDD

2023. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!