Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy két...

Miért viselkedik így egy két 30+-os pasi a közvetlen környezetemben,velem ?

Figyelt kérdés
Nem bántottam egyiket se,nem voltunk-vagyunk köszönő viszonyban sem szóval ezért se értem. Kettő (akik nem ismerik egymást!!) a szomszéd pasik ,mind a kettő 34-35 évesek. Ahogy észre veszem,hogy néznek,vagy rájuk nézek el fordúlnak mintha kolerás lennék vagy valami bajom lenne ! A másik az egyik srác a munkahelyemről .... Senki más nem viselkedik ,viselkedett soha így velem,ez ezért se tudom hova tenni az egészet ... Flegmán,nagyképűen el fordúlnak de azt vegyem észre !!! N30
2023. ápr. 1. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem homik véletlen es megcsalásnak vagy árulásnak veszik, ha vmelyik nőre néz?
2023. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Szóval ha valaki nem áll mint egy fadarab amíg Te el nem fordulsz, akkor az biztos egy köcsög. Értem.
2023. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet vmi unszimpatikus nekik benned. Ne foglalkozz velük,ha többen nem csinálják ezt akkor nem lehet olyan nagy a gáz veled.
2023. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van barátod vagy férjed, mert az közre játszhat. Gondolom időpocsékolásnak tartanák, hogy haverkodjanak veled.
2023. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Te aztán nagyon unatkozol, hogy ezen képes vagy kattogni...istenem...
2023. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!