Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire sikeres...

Miért vagyok ennyire sikeres a lányoknál itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a gyakori kérdések oldalán már nem lehet ismerkedni, mert már nincs sok lány, nem túl aktívak a beszélgetésben stb...


Próba képen ezért ki írtam egy ismerkedős kérdést és szinte meg rohamozta a lányok. Beszélgettem velük és pár nap múlva képeket is küldek magukról. Az összes lány gyönyörű volt. Le ellenőriztem a képeket és tényleg ők szerepeltek rajta. Folytattuk tovább a beszélgetést és el kezdtek rólam áradozni, mennyire jó pasi vagyok, még nem találkoztak hasonlóval itt, a többi mennyire nem képes udvarolni stb...


Azon gondolkoztam ez vajon miért lehet. Ti, hogy szoktatok itt ismerkedni? Én miért vagyok benne ilyen sikeres és átlag miért nem? Mi a felsoroltakról a véleményetek?



2021. máj. 22. 18:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
Búza-e vagy? 🤷‍♂️
2021. máj. 22. 18:55
 2/17 anonim válasza:
Ja biztos rádírtak a csajok.Melyik kérdésed volt az,amire így tapadnak?
2021. máj. 22. 19:01
 3/17 anonim válasza:
Lehet szerencsés csillag alatt születtél 🌟
2021. máj. 22. 19:02
 4/17 anonim válasza:
Én azért nem vagyok sikeres mert nem írok rá lányokra. Nem igazán van ebben tapasztalatom. De szerintem ez a személyiséged miatt van. Sok felé ember van nyilván mindenkinek más jön be, de szerintem mindenki vágyik a társaságra de vannak elvárások. Te ezeknek biztos megfelelsz ha elmennek addig, hogy képet küldjenek (ami persze nem nagy dolog de egy szimpla Szia hogy vagy nem elég hozzá).
2021. máj. 22. 19:03
 5/17 anonim válasza:

Adom abszolút!

Tele az oldal kiéhezett csajokkal, basszus csodálkozol ilyen pandémiás időkben?

Se buli, se répa.

Add meg a népnek amire vágyik báttya 😉

2021. máj. 22. 19:28
 6/17 A kérdező kommentje:
# Miért lennék az? Miért ismerkednék lányokkal ha az vagyok? Ha az is lennék, az sem magyaráza amit a kérdésben megfogalmaztam.
2021. máj. 22. 19:33
 7/17 A kérdező kommentje:
A 6-ost az egyesnek szántam.
2021. máj. 22. 19:34
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, végre egy értelmes ember.
2021. máj. 22. 19:35
 9/17 anonim válasza:

Jó a személyiséged, szerencsés vagy :)

Csak azt nem értem, hogyha így tapadnak rád a csajok hogy-hogy élőben nem csajoztál már be rég?

Persze én nem kételkedek, én is örülnék ha ilyen személyiségem lenne :D

Drukkolok neked haver 😁

2021. máj. 22. 20:14
 10/17 anonim válasza:
Biztos lányok írtak neked😂😂😂😂
2021. máj. 22. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!