Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Min tudnak össze veszni az...

Min tudnak össze veszni az emberek? Miért nem szimpatikus valakinek valaki? Miért civakodnak minden apróságon? Az emberiség miért háborúzik? Hogy lehet az, hogy engem semmi sem érdekel? Ha rajtam fát vágnának sem érdekelne annyira nyugodt vagyok...

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Senkivel sem tudok össze veszni, annyira elvagyok a viláfonban
2023. ápr. 2. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre nagyon jó példa visszaemlékezni a 2002-es időszakra, amikortól igencsak nagyonis elkezdődött a politikai táborok kialakulása.

Ez egy ilyen társadalom, ahol senki sem akar változni, mert sokak szerint így is tökéletesek vagyunk.

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű dolgokon is.. például egy baráti vagy párkapcsolatban kiderül, hogy az egyik fél rendszeresen hazudik.
2023. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármin össze lehet veszni. Elég az is, ha az egyik fél elmosogat, a másik meg rendetlen. Más a temperamentumunk, előéletünk. Vannak, akiket könnyen fel lehet bosszantani, vannak, akik halálnyugodtak.
2023. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább lelki eredetű a dolog.

Álltalában a másik egyèn semmibevètele, lenèzèse a fő kirobbantó ok.

(Sèrül az önèrzet az egó)


A többi csak az esemènyek ès sajátossága.

Vannak kis fellángoló viták civakodások , ès vannak hatalmas sosem múló sèrelmek.

Viszont azt èszrevettem ,hogy nem igazán az anyagi dolgokon tudnak összeveszni legjobban az emberek.

2023. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!