Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány ilyen ismerősöd van?...

Hány ilyen ismerősöd van? Vagy te is ilyen vagy? :-(

Figyelt kérdés

kb 40 körüli mindegy hogy pasi vagy nő; akinek nincs semmije?

Akiknek van egy komoly kapcsolatuk és odaköltöztek a párjukhoz...

De ha vége lenne a kapcsolatnak akkor mehetnének albérletbe.

Egy jó barátom is ebben a cipőben jár.


2023. ápr. 2. 20:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Nekem ez olyan fura hogy van aki nem akar semmit elérni az életben vagy hogy mondjam.

Nekem van lakásom még ha van is rajta még pár év hitel.

2023. ápr. 2. 20:53
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Most mi van azzal hogy nincs lakása? Mondjuk annyiból fura hogy vajon gyerekként hol lakott?
2023. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nyilván a szüleinél lakott.

Csak hogy vannak emberek hogy majd lesz valahogy?

Azért fura mert én nem ilyen vagyok.

2 munkahely stb...

Ha kidobja a pasija vagy csaja akkor albérlet és kezd mindent előröl?

Vagy a mamahotel?

egyik sem jobb 40 évesen.

2023. ápr. 2. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Elvált embereket ismerek ilyeneket, 40-50 között, akik oda költöztek a párjukhoz, akinek a nevén volt az ingatlan. Nyilván ha szakítanának, a nőnek/férfinak ugyanúgy nem lenne semmije, mint mielőtt a kapcsolatba lépett volna.

Másrészt, miért fura ez neked? Ha én odaköltözök a pasimhoz, aki 20 év alatt összerakott egy lakást, míg nekem semmim sincs, el kellene várjam, hogy nekem adja a ház felét, vagy mi?

Harmadrészt, nem mindenki keres úgy, hogy saját lakása, háza legyen. Lehet, hogy huszon, harmincas éveiben végig albérleteztek az addigi párjaival.

Én 30 vagyok, férjem 27. Most tudtunk csak házat venni, 8 év után. Különben akármi lehetséges. Lehet én is, ha 1 évvel ezelőtt szétmegyünk például, egy olyan pasival jöttem volna pont össze, akinek már háza, stb. van és én csak beletettem volna a seggem a tutiba. De tényleges vagyonom semmi nem lett volna akkor sem. Most meg lett 15 év hitel a nyakamon. :)


Az élet ilyen.

2023. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
A hitel sem jobb, a pénzt bérled a lakás helyett
2023. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

5


De 15 év múlva már a mienk lesz. :) Az albi sohasem.

2023. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4/6

Én konkrétan arra gondolok hogy van egy pasi vagy nő aki összejön egy olyannal akinek van lakása háza (kifizetve).

Együtt vannak X évet és vége lesz a kapcsolatnak.

És akkor negyvenvalahány évesen ott tart mint egy huszonéves?

2023. ápr. 2. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Albérletben élünk, ha vége lenne, mehetnék a híd alá, mivel nincs munkám pénzem sincs másik albérletre.
2023. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8/8

:-(

2023. ápr. 2. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem csak egy kérdésem van: Minek érzel te és még sokan mások úgy alapból késztetést arra, hogy mások dolgaival foglalkoz? Nem tudhatod ki miért tart vagy nem tart ott ahol. Semmi közöd hozzá. Örülj, hogy neked szerencsésebben alakult az életed és van lakásod. Komolyan, ettől olcsóbb lesz a kenyér vagy mi, ha másokkal foglalkoztok? Vagy az neked fáj, hogy valaki pl. 30 évesen az anyjával lakik? Gondolom nem, hanem inkább ettől a ténytől jobbnak érzed a kis életedet. Rendben, legyen így, de komolyan ennél jobban mit izgat, hogy napi szinten csámcsognak az ilyen dolgokon mások, mikor az ő kis életüket nem befolyásolja.
2023. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!