Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/166 anonim ***** válasza:
13%
Irígy mint a kutya, mert neki nincsen!
2022. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/166 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hihető. Vannak emberek akiket tényleg zavarnak, ez ilyen.
2022. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/166 A kérdező kommentje:
Nem irigy, lehetne gyerekük, de nem akar.
2022. máj. 20. 16:54
 4/166 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem szereti a gyerekeket, az nem is akar, miért lenne irigy, vagy mire?
2022. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/166 anonim ***** válasza:
43%
kepmutatas. en is gyerekmentes vagyok (nem ellenes), imadom az unokatesoimat, es nem maszok a gyerekesek kepebe hogy jajademilyenjo gyerek nelkul. olyat foleg nem mondok hogy utalom a gyerekeket. nem ertem miert keresi a konfliktust a novered, en szembesiwenem ot ezzel az ellentmondassal
2022. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/166 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem értem. Én nem szeretnék gyereket de nem is utálom őket. A családban lévő gyerekekkel is jól elvagyok, szeretem őket. A vigyázni egy kisgyerekre alkalmanként messze más kategória mint szülőnek lenni. Szóva az utalat és aközött, hogy van-e valakinek gyereke sok variáció van.


Nővéred esetében nem értem, nem szeretne sajátot az addig rendben, attól még a családban lévő gyerekeket szeretheti. Viszont, ha közösségi oldalon azt írja, hogy utlája a gyerekeket az ellentmondás. Szószerint így fogalmaz, hogy utálja a kölyköket? (mert sajnos ebbe a világ összes gyereke beltartozik ,vagyis a rokonság is) Ha csak annyi, hogy sajátot nem szeretne, más gyermekét őszintén szeretheti.

2022. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/166 anonim ***** válasza:
92%
Sajatot nem akar es valoszinuleg egy teljes napot nem tudna elviselni veluk. Joga van azt posztolni amit akar.
2022. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/166 anonim ***** válasza:
93%

Én pont ilyen vagyok, csak a közeli rokon, barát gyerekeket szeretem, minden más kölköt utálok.


Hihetsz neki.

2022. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/166 anonim ***** válasza:
7%
Látom sokaknak savanyú a szőlő még itt.
2022. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/166 anonim ***** válasza:
7%
Nem akar / nem mer, nem ugyanaz!
2022. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!