Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig a...

Mit csináljak ha mindig a múltra gondolok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok a múltra és vissza vágyok oda.

Szoktam nézni egy házat az utcánkban és vissza emlékszem hogy ott 2010 környékén még gyerekek laktak szüleikkel és hogy miket csináltak. Ma már rég nincsenek itt.

Szoktam nézni a kertünkben egy vizipisztolyt, és emlékszem amivel a 2000-es években még én játszottam, ma már ez rossz állapotban van.

És még sorolhatnám.Tehát különböző dolgokra nézek és fejben újra élem ezeket az emlékeket. Ti mit gondoltok erről?



2023. ápr. 3. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan vagyunk így :)
2023. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj annyit a múltra, hanem élj a jelenben. Vagy ennyire szar a jelened, hogy a múltba menekülsz? A saját életedért te vagy a felelős. Hozd ki az életedből a képességeidhez mérten a maximumot és ne a múltban élj, mivel a múltat nem tudod megváltoztatni és ha mindig csak a múltban élsz, akkor elfelejtesz a jelenben, a mostban élni, és egyszer csak azt fogod észre venni, hogy már 50-60 éves vagy, és hopp, akkor kezdel majd el sírni, hogy nem éltél semmit.
2023. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira rossz minden 😭
2023. ápr. 3. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyel kemeny, rakd rendbe a mostani eleted.
2023. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen hasonló szitukról - ami velem is meg szokott történni -, ez a szám jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=i5h4zrOuwLU

2023. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, neked is hiányzik, hogy a szomszéd gyerekeket sasold távcsővel? Együttérzek, az én szomszéd gyerekeim is kirepültek.
2023. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!