Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Először van...

Mit csináljak? Először van barátom mert mindig is féltem ettől mert kövérnek gondolom magam. Összejöttem egy sráccal akivel nagyon szeretjük egymást minden nap beszélünk telon és most ezt tönkre akarják tenni.

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki úgy viselkedik mint egy k***a (már bocs a kifejezésért) a fél sulival járt már mindenkinek megengedi hogy fogdossák stb.És ő bejelölte a barátomat aki szivecskéket irogatott neki commentben meg körbe likeolta és tudom hogy ő közvetlen típus és egy csomó embernek irogat szivecskét de ismerem ezt a lány és ő mindent tönkre akar tenni ami nekem jó és félek hogy elrontja a kapcsolatunkat.
2016. jún. 4. 12:39
 1/1 anonim válasza:

Ha tényleg nagyon szeretitek egymást, nem lesz gond :)

De ha úgy gondolod, hozd szóba a barátodnál, hogy te mennyire utálod azt a lányt és hogy mit gondolsz róla. Szerintem ebből azért lejön neki a dolog, és nem is fogsz féltékeny libának tűnni. Az alakod miatt pedig ne szégyeld magad. Érezd jól magad a bőrödben, mert ezek a ,,hárpiák" megérzik a gyengeséget ;)

2016. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!