Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, jó érzés nagy öblöset...

Lányok, jó érzés nagy öblöset böfögni függetlenül attól, hogy amúgy gáz, meg vállalhatatlan, ha mondjuk egyedül vagytok vagy senki sem hallja vagy látja h te böfögtél?

Figyelt kérdés
Ezt mindig is tudni akartam. Őszínte válaszokat várok.
2023. ápr. 4. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Igen ha senki sem hallja vagy látja nagyon jó érzés!
Nem, akkor sem jó érzés, utálom.
Az sem zavar ha hallja valaki csak ne lássák hogy én voltam, és jó érzés.
Az sem zavar ha látják hogy én voltam, és igen jó érzés.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy öblöset fingani jobb.
2023. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sosem értem miért kell a fingást meg a böfögést keverni, két különböző dolog. Dedó. A böfögéssel szerintem semmi kifogásolnivaló nincs mert általában a friss kaja után egy kis jóleső nyomáscsökkentés. Büdösnek nem büdös, hangosnak hangos, de van akit zavar, van akit nem. A kérdés arról szól, hogy valójában jó érzés-e a csajoknak, vagy nem.

Sok jó csajt látok akik ládaszám hordják a boltból a szénsavas üdítőket, biztos nem azért veszik, hogy szenvedjenek vele. Viszont ha egyedül vannak akkor biztos böfögnek is tőle.

Engem ez mindig is érdekelt. Néha hallottam csajokat böfögni amikor még gimnazista voltam. Általában visszafogták magukat de sosem volt olyan érzésem, hogy ez rossz lett volna nekik.

Elmondom őszíntén engem nagyon nem is zavart. Amikor a barátnőm böfögött az sem zavart. Számomra ez nem egy zavaró dolog. Ha jól esik neki akkor böfögjön csak. Nem kell szenvedni tőle.


Ezért kérdezem, hogy ha egyedül vannak, senki sem látja, hallja akkor böfögnek-e, valójában szeretik-e csinálni vagy nem.

Ez az élet nagy kérdése ami foglalkoztat. Ez van. Az ilyen hülye kérdésekre való ez az oldal, nem?

2023. ápr. 4. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam hangosan böfögni,még akkor sem,ha egyedül vagyok.
2023. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekel. Csak szavazzatok minél többen, hogy pontos legyen a kimutatás. Senki sem látja, hogy ki szavazott.
2023. ápr. 4. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván megkönnyebbülés ha kijön. Én pl képtelen vagyok úgy inni, hogy ne nyeljek mellé egy rakat levegőt is és utána is szoktam. :D


Persze vannak fokozatok, étteremben, munkahelyen nem. De otthon kijön ahogy ki kell jönnie, tizenéves házasság után ez nem (azaz ez sem) téma nálunk. :D

2023. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, de ugye engem az is érdekel, hogy most azon kívül, hogy megkönnyebbülés, szórakoztató-e az, hogy oroszlánhang jön ki mondjuk egy vékony nő vagy lány szájából, hogy van-e ennek valamennyi szórakoztató, élvezeti faktora a játék a mély hanggal meg mellette az, hogy na most jól befaltam vagy lenyakaltam valamit és ez hozzám tartozik és böff. Érted :D

Mert nyilván az egyértelmű, hogy jó érzés, ha kijön, meg az is, hogy természetes dolog és mindenkinek van erre ingere.

De az már nem, hogy azért ennek van egy tabuszerű misztikuma, lehet játsszani a hanggal. Oroszlánszerű, mély, picit ijesztő is elsőre, állatszerű és megkérdőjelezhetetlen mély kielégülést tükröz.

Persze tudom ezt nehéz így kérdésbe fektetni. Egy férfinek szerintem ez egyértelmű. De nem tudom, hogy a nők hogyan állnak hozzá. Főleg, hogy nekik alapból vékonyabb a hangjuk finomabb a testük, de ha böfögnek egy testeset abból a vékony testből is kibömböl az oroszlán.

2023. ápr. 4. 16:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Na hogy ezt élvezik-e, ha egyedül vannak vagy úgy alapból is az a kérdés. Főleg, ha mondjuk egy nőnek van egy önbizalma meg magabiztossága, hogy ő hogyan áll ehhez hozzá egyedül és hogyan társaságban.
2023. ápr. 4. 16:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Na akkor a szavazas alapjan 4 bol 3 csay igazabol imad bofogni ebbol 4 bol 1 et az sem zavar ha esetleg látják közben 1 meg utálja. Ez sztem nem rossz de orultem volna ha legalabb 30 ember szavaz mert ez igy keves.
2023. ápr. 4. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én nem tudok.
2023. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kék pancake ***** válasza:
Remélem pontos lesz a kimutatás.
2023. ápr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!