Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél, ha egy 30...

Mihez kezdenél, ha egy 30 éves, diploma nélküli, elhízott férfi volnál munkahely - család - megtakarítás nélkül?

Figyelt kérdés

Egy nap felébrednél és ez várna...

Csak érdekel, ki mit tenne, ez nem az én helyzetem!

Tehát nem tanács kell, hanem hogy mit tennél.


Továbbá a nehezítések:

Idegen nyelven se tudsz. Esetleg az angolt megérted valamennyire.

Nincsenek jóbarátok, kapcsolatok, család. Egyedül vagy.

Lenne egy telek a neveden házzal (ott laksz, egyszintes téglaház, szerény berendezés, semmi nem ér sokat).

Azért írtam férfit és elhízottat, mert így minimális az esélyed, hogy találsz valakit, aki eltart.

És még csak nem is Pesten laksz, hanem egy kis faluban jó messze Budapesttől.

Alacsony szellemi képességekkel (butácska vagy, nem értesz az informatikához!!!) és teherbírással (elhízott férfi vagy) rendelkezel.

A legközelebbi gyár és étterem legyen tőled 80 km-re egy nagyobb városban. A faludban nincs semmi, csak kis üzletek, de nem keresnek eladót.

Nincs autód. Azért jogsid van...

Van egy kis kerted, udvarod, de nincs félretett élelmed. A kertben sincs semmi.

Van 100.000 ft-od, ha elfogy, annyi. Nincs több.

Maximum 10 millió ft-ot ér a telek. (Egy kis faluban, nem adod el egyik napról a másikra, jó?)

Egészséges vagy, azon kívül, hogy elhízott vagy. Nem szedsz gyógyszereket.

A szomszéd nem ad kölcsön... 1000 ft-ot se ad kölcsön.

Nincsenek barátaid se régi szerelmeid, akik kisegítenek. Az élő rokonaid csak nagyon távoliak és nagyon messze. Nem adnak pénzt, mert nem tudják ki vagy.


Miből csinálnál pénzt, hogy megélj? Vagy meg se próbálnád?

Kicsit bővebben az "elmennék dolgozni"-nál. Hová? Mit? Vagy feladnád és kötél? Legyél kreatív. Hogy oldod meg?



2023. ápr. 5. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Vennék dolgokat olcsón és eladnám drágán őket.
2023. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Te vagy az Gergő?
2023. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Lenne 100 ezremm. Hűűűű barátom akkor napokig buliznék valami olcsó dizájner droggal :D

Az a helyzet nekem se házam, se pénzem és kaját is a kukákban találok (ha épp szerencsém van) vagy a maradékot eszem amit a kutyáknak készítenek össze az étteremben.

Van méh telep a közeledben? A te esetedben még tudsz kocsi bérelni futóval és vasat fémhulladékot gyűjteni (akár szórólapokat osztani). Találd már fel magad ember. Lenne 100 ezrem nemis tudom shhámán táncot járnék :)

2023. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Megölném magamat. Azt sem értem, hogy engedhettem, hogy idáig fajuljanak a dolgok, már legalább tizenöt évvel többet éltem így, mint kellett volna.


Lehet lepontozni, őszintén ezt tenném.

2023. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit tennék, mert nem vagyok ebben a szituációba.
2023. ápr. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Keress állást külföldön. Sok olyan van, ahová ki lehet menni pénz nélkül, vagy egy 20-30 ezres vonatjegy árából. A maradék legyen a hónapra minimális kaja kint. Első fizuig húzd ki. Keress olyat, ahol pl szállás és kaja jár a munka melle. Az nagy segítség. Pár hónap és helyrejossz. Közben érdemes árulni a házat. Ha az is elmegy, lesz öneröd. 1-2 év és külföldön helyrerazodsz. Sok sikert és kitartást hozzá. Konyhai kisegítőnek, moaogatonak stb.nem kell végzettség. Simán megpalyazhatod. Odakint amugyse kell papír. Ha látják H dolgozol, idővel előrébb juthatsz.
2023. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!