Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lesz azokkal...

Szerintetek mi lesz azokkal az emberekkel, akiket a szülei tartottak el 20-on/30-as korukig, miután elvesztik őket? Mit csinálnak munkahely, megtakarítás, diploma stb nélkül?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 06:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

1. Elmennek dolgozni.

2. Éhen halnak.

Mád opció nincs.

2021. dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
A társadalom azt fogja nekik ordítani, hogy "Mennyééééé dóógozni!!!!".
2021. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Van aki csodával határos módon el ment közmunkára például.
2021. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem a koncepciót. Lehet, hogy velem van a baj, de esküszöm nem értem ezt a hülye kérdést.


Sok ember van, akit a szülei tartottak el huszon-harmincéves koráig, ez eddig oké.


-Miért ne szerezhetett volna normális végzettséget, akár több diplomát is ezidő alatt?

-Miért törvényszerű, hogy akkor halnak meg a szülei, mikor még otthon él (azért 20-30 éves korodban elveszteni a szüleid eléggé korai szerintem)?

-Ha 30 körül kirepült, akkor hogy jön a szülei halála a boldogulásához, ha mondjuk 40 fölött, amikor reális sajnos, elveszti őket?

-Miért van a szülők halála boldogulás szempontjából negatív dolognak beállítva, ha akkor általában az emberek örökölni szoktak?

-Miért gondolod, hogy nem talál munkahelyet valaki, ha 30 évesen kezd dolgozni...?


Annyi szinten el van baszva ez a kérdés, ahány szinten csak lehet.


A többség huszonévesen ma még bőven együtt él a szüleivel és tanul. Rengetegen akkor mennek külön, mikor kapnak lakást vagy lesz elég tőkéjük lakást venni minél kevesebb hitellel. A többség rég középkorú, mikor elveszti a szüleit...


Most vagy fogalmazd meg normálisan, amit akarsz, mondjuk úgy, hogy: "Mi lesz azokkal, miután a szüleik nem lesznek, akiket a szüleik tartottak el egész életükben és ezért egy percet sem dolgoztak vagy tanultak az önálló életért?"... Vagy vegyél vissza az irigységből és ne utáld azt, aki mögött felnőttként is állt család, hogy ne kínlódva tudja csak elkezdeni az életét (mert aki ebben a helyzetben van, azt bizony szívesen látják otthon 20-30 éves korában és sok esetben sokkal megtérülőbb ez, mint csupasz seggel boldogulni 18 évesen, normális végzettség nélkül, szar bérrel, albérletben).

2021. dec. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Alap esetben a kettő között eltelik újabb 20-30 év. Nem mindenkinek halnak meg a szülei autóbalesetben. Azt meg teljesen figyelmen kívül hagyod. Tehát ha valaki a szüleitől 30 éves korában költözött el, majd 60 éves korában meghalnak a 80 éves szülei, azzal mi lesz...?
2021. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
öröklik a vagyont ne irigykedj
2021. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Diploma nélkül is elég sok mindent tud csinálni az ember.

Ha buta az ember hiába van diplomája kitörölheti vele a...

2021. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen . Ezek a 20 évesek ..... Pedig már kéne ennyi idősen saját lakás . Minimum .


Amúgy a 4-es szépen elmondta . Így ne is firtassuk tovább a témát .

2021. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
En kérlekszépen elqdtam a szülői házat 40.millióért, vettem egy panel lakást Budapesten par éve még 20millióért, és egy székesfehérvárit 10ért, valamint egy falusi hátlzat magamnak 5ért... azt adom ki albérletbe, mellette elhelyezkedtem a szakmámban, asztaloskodok...
2021. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen ismerősöm (srác, totál életképtelen). Apuci bedugta 2 főiskolára is, egyiket sem végezte el. Bedugta a saját munkahelyére is, ott is kb. egy hónapig bírta. Anyja már nem élt, apja meghalt sajnos pár hónap alatt egy betegségben, a srác megörökölte apja bankszámláját és a nem akármilyen házát. Amíg tartott a banszámlából, addig elvolt még otthon, utána elment betanított munkára, úgy tudom, még nem halt éhen.
2021. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!