Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnek az emberek a 20...

Mit szeretnek az emberek a 20 kilos rasztahajú drogos otl autotuneos "zenészeken"?

Figyelt kérdés
?

#szarotl
2023. ápr. 10. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a zenét szoktam hallgatni, nem az előadót meg az életvitelét nézegetni. Tőlem az Élet 200 kiló felett egyik szereplője is énekelheti azt a dalt, ha tetszik, akkor tetszik. A Hollywood Undeadet is szeretem, pedig vannak szexista megnyilvánulásaik, de amíg nem a zenéjükbe teszik bele, hidegen hagy. Másrészt autotunet manapság már szinte mindenki használ.
2023. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tipikusan az a kérdés, aminél a kérdező flegmázásról beszél a válaszok láttán.
2023. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vérgagyik ezek a ma divatos 15 éves traprapperek, de nyilván nem akarok bomerkedni, a nagy megnemértésemmel. A fiatalok ezt szeretik és kész.
2023. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Könnyű velük azonosulni. Nem a tökéletesség sugárzik belőlük.

(Egy otl utáló)

2023. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, szerintem először tanulj meg értelmesen és helyesen írni a saját anyanyelveden, utána kérdezz csak. Te mit tettél le az asztalra? Vagy te olyan híres, tehetséges és kiemelkedő, mint az a réteg, akit kritizálsz?
2023. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
#5 magasan van a szint, ha számodra az otlnél kezdődik a tehetség, meg a valódi kiemelkedés xD
2023. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

"Te mit tettél le az asztalra? Vagy te olyan híres, tehetséges és kiemelkedő, mint az a réteg, akit kritizálsz?"


Pumped Gabó is elég híres lett, még sem nála kezdődik szerintem a színvonal.

Tehetségesnek meg abszolút nem nevezném ezeket a gagyisztika gyerekeket.

2023. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az otl milyen stílus, vagy milyen ember? Azt hittem csak elírás.


Látszik, hogy nem ezen a minősíthetetlen sz..r szinten mozgok, hisz még azt se tudtam, hogy ez mi.

2023. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik ezt szeretik, azoknak olyan az ízlése, és ennyi. Nem kell megértened, elég, ha elfogadod, nem a te ízlésed a mérvadó és az univerzálisan tökéletes.
2023. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!