Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bevállaljam, a...

Szerintetek bevállaljam, a fél tizes időpontot a pszichológusnál, ha aznap reggel végzek az éjszakás hetemmel?

Figyelt kérdés

Amúgy jó lenne az időpont, csak jobb lenne másnap. Mondjuk általában az utolsó éjszakás után nem szoktam már nappal aludni, hogy könnyebben visszaálljak, de nem is nagyon szoktam olyankor semmit sem csinálni.


Vagy menjek esti időpontban?

De akkor meg valamit kamuznom kell a szüleimnek (még velük élek), mert egyelőre nem akarom, hogy megtudják, hogy pszichológushoz járok. Csak feszkó lenne belőle.



2023. ápr. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj másik időpontot, ismerős ez az éjszakás-téma. A másik: te dolgod, hogy hogyan irányítod az életedet, ha felnőtt vagy. Az, hogy foglalkozol magaddal (pszichológushoz jársz), az jó pont. Ugyanakkor nem érdemes kamuzni sem senkinek sem, merthisz azért is jársz a pszichológushoz, hogy változzál, és ez a változás része is.
2023. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Ez az első alkalom lesz. Egyelőre még tényleg nem szeretném elmondani senkinek sem. Szerintem a szüleim lebeszélnének róla.


Ha szenvedek akkor is az a reakció pl. anyámtól, hogy utál így látni engem, ne legyek ilyen kész. Jóformán haragszik rám, mert nem vagyok happy.

2023. ápr. 10. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2#: Így nézve akkor beszélj erről a pszichológussal. Nem fog/nem biztos, hogy konkrétn választ fog adni rá, de rávezethet a szituáció megoldására.
2023. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!