Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » On line játékban csapaton...

On line játékban csapaton belül belefér ha felköszöntöm az egyik játékost a névnapján?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást,csak egy csapatban játszunk,lényegében nem is beszélünk egymással:)

Csak tudom,hogy névnapja van...vagyis volt 2 napja...ciki ha ráírok?:)



#névnapi köszöntés #Virtuális játékban
2023. ápr. 14. 11:14
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalan nem ciki, sőt biztosan jól esne neki. Úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem a tolakodó kategória, nekem személy szerint jól esne az is, ha egy idegen felköszönt, ha éppen tudja, hogy aznap van, igényem ugyan nincs rá, de az ilyen apró kedvességek szerintem helyén valóak.
2023. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy elmondtad a véleményed!:)
2023. ápr. 14. 11:31
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan köszöntse fel örülni fog.😀
2023. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 nap elteltével már mindegy, de szép gesztus.
2023. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ne meccs közben, mert az cink, ha úgy lőnek le, hogy éppen gépelted a hepinémdéjt. 😄
2023. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem ciki
2023. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem illik felfedni idegenek közt személyes adatot. A születésnap az. Én megharagudnék érte.
nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez nem születésnap volt,semmi felfedés sem történt,senki előtt! Nem is írtam ilyesmit....

Privátban megköszöntöttem névnapja alkalmából.

nov. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!