Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez igénytelenség, vagy normáli...

Ez igénytelenség, vagy normális, csak nekem furcsa, és simán belefér?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársam délután 2-kor, a legnagyobb melegben hazaér egy 50 km-es biciklitúráról, ledobja a sportruháit, felvesz egy bugyit meg egy pólót, majd közli, hogy nem zuhanyzik, mert másnap reggel úgyis fog zuhanyozni, mielőtt elmegy otthonról... majd este le is fekszik, úgy, hogy még mindig nem zuhanyozott. De reggel tényleg lezuhanyzott :)

Persze, semmi közöm hozzá, csak nekem ez így furcsa. (Beköltöztünk a közös albérletbe, gondolom, lesznek még furcsább dolgok is :))


2020. aug. 13. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudnék izzadtan befeküdni a tiszta ágyba. És nem tudom elképzelni, hogy ebben a melegben ne izzadt volna le teljesen 50 km bringázástól.

Egyébként semmi se tiltja, hogy délután/este és reggel is zuhanyozzon valaki :D Szóval nyugodtan lezuhanyozhatott volna. Ez nekem is igénytelenség.

2020. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Amig nem kezd büzleni es nem kapok el gombakat töle a fürdö mosogep miatt addig talan lenyelném
2020. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Megnyugodhatsz, ez igénytelenség.
2020. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Régebben én is így voltam, főleg nyáron amikor amúgy is izzadok mint a ló egész nap és ágyban is tiszta csatakos vagyok reggelre.


Manapság alapból "átcsapatom" magam egy gyors zuhannyal ha hazaérek, vagy lefekvés előtt. reggel pedig egy alaposabb zuhany hajmosással.

2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én rákérdeztem, hogy "nem akarsz zuhanyozni, üres a fürdő?"

Ő is pont azt mondta, hogy éjjel úgyis megizzad megint, és amúgy meg már pont megszáradt...

Hát igen, csak pont hogy rászáradt az izzadság, meg nem hiszem, hogy egyéb por, kosz ne lett volna rajta a tekerés után.

Amúgy nem, nem volt büdös (akkor, reggel meg már zuhany után találkoztunk), szóval nem azért zavart, csak maga a tudat, hogy a tiszta ágyneműbe így fekszik bele... de hát az ő szobája meg az ő ágyneműje.

Na mindegy, vicces azért :)

2020. aug. 13. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Hogy bírsz egy ilyen ember mellett élni?:D De most komolyan:D
2020. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Van ennél rosszabb. Szarás hugyozás után nem mos kezet mert "Minek? Hiszen reggel 7:30 még estig megyek húgyozni és lehet szarni is"

Hm, micsoda érv.

2020. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ott már a hónaljkutyák sem vonítanak kínjukban, hanem inkább csendben kihúnytak...

Nagyon gáz ez a valaki...

2020. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, akkor sem azért mert igénytelen voltam, bár nálam ez más tészta volt az is igaz.
2020. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!