Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A középkorú, rondább férfiak...

A középkorú, rondább férfiak is, miért tartják egyértelműnek, hogy egy fiatal, csinos nő nem vonzódik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Próbálom részletezni, hogy mire gondolok. Én jelenleg huszonéves vagyok,

többször próbáltak felszedni, középkorúak, 45-50 éves palik (pl szórakozó helyen, vagy a baráti társaságból is ismertem párat)

róluk nem mondhatnám el ,hogy helyesek, dagadt, kopaszodó, vagy őszülő, ronda.... ez a jellemző róluk, de sok ilyen pasiról... Ígérnek mindent, hogy dolgoznom se kell... stb... és ,amikor mondom, hogy de hát az apám is lehetnél, akkor azzal jönnek ,hogy a kor nem számít a szerelemben.. Volt, hogy visszavágtam ,hogy ha nem számít a kor, akkor te is összejöhetnél egy 65 évessel (pl 45 évesen), ja de hát az más... Miért lenne más? Ők nem gondolnak bele, hogy huszonpár évesen én nem a kapuzárási pánikos, ronda, kövér pasikra bukok? és ha pl hosszú távon tervezek, és 10-20 év múlva, fiatalon , nem egy vén pasast szertnék magam mellé?

nekem el kell fogadnom,hogy ő 20 évvel idősebb... de ha ő gondol bele abba, hogy egy nála húszévvel idősebbb nővel jön össze, akkor már rosszul van? hogy van ez?

A másik, hogy nem gondolkodnak?

nem gondolnak abba bele, hogy huszonévesen bőven találok ezerszer jobbat, akinek normális alkata vagy (tehát nem dagadt), jól néz ki és fiatal..

Jelenleg is van egy ilyen pasi ismerősöm, elhízott, 44 éves, és folyton azzal jön, hogy én vagyok neki az igazi... Mondtam neki ,hogy nézzen körbe a társkeresőn, hátha talál valakit, hozzá viszonyítva tízezerszer jobb nőket nézett ki, és 35 év alattiakat... kicsit moletteket (de nem kövér, mint ő) , fiatalokat (25-35 éveseket), szép arcúakat (róla ez nem mondható el... és egy csomó elvárása van... miért nem látják be az ilyen középkorú pasik, hogy nem lehet már nekik sok elvárás kinézetben...

ha ő sem egy adonisz, akkor ő se modell szépségű nőktől várja el, hogy majd összejön vele.. Akkor vegyen lejjebb kicsit, én hozzá hasonló szépségűnek is adjon esélyt, ne csak a sokkal fiatalabb, sokkal helyesebb nőknek...

Értitek, hogy mit gondolok nagyjából?

De nem tudom megérteni, hogy miért ilyenek. vagy nem néznek tükörbe?

Nekünk nőknek jó a rosszabb, a rondább, az öregek? nekik meg a fiatal, szépség? Hogy van ez?


Szívesen olvasok olyanok véleményét is, akik másképp látják ezt, olyanokét is, akik hasonlóan látják,

csak annyit kérek, hogy kulturáltan fogalmazzunk! Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. ápr. 14. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jah, kimaradt, hogy a korral megjön az étvágy a fiatalságra.

20 évesen még hova válasszon 20-30 évvel fiatalabbat.

2023. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hát őket nem érdeklik a nők szempontjaik, se a fiatalabb srácoké akik elől lefizetik a megélhetési problémás vagy aranyásó nőket, vagy beetetik a nőket ajándékokkal, hazugságokkal a fiatalabb srácok meg csak lesnek mi van hol vannak a csajok.

Nyilván nem érdekli őket hogy a nőnek is jó élmény legyen a szex és ne egy csoffadt segget fogjon közben, és ne egy vizsla fej nézzen rá közben a kinyúlt bőrével. Nem. Nekik a saját szempontjaik számítanak, a gond hogy általában koppannak, mert az elvárt rajongás valahogy elmarad általában, vagy max egy két alkalommal kapnak valami rajongás félét, aztán csak észreveszik a nőn a kelletlenséget. Aztán meg puffognak hogy a nők így meg úgy.

2023. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!