Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kéne fellépni a sunyin...

Hogyan kéne fellépni a sunyin mindent tönkretevő élelmiszerbolti vásárlók ellen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra amelyik szándékosan szétnyomogatja a gyümölcsöt és zöldséget, amit más normális ember aztán megvesz, és másnapra már megpenészedik az idióta nyomogatás helyén. A hűtőből kivett romlandó termékekre, amiket aztán agyatlanul visszadobálnak a sima polcokra, és szabály ide vagy oda de a boltos mégse fogja kidobni hanem visszarakja a hűtőbe a már romlott élelmiszert, amit szintén más megvesz. A megbontott és beleevett csomagolású termékekre, amiket csak otthon fedez fel az ember, mert amúgy eszébe se jutna hogy van olyan vadbarom aki a boltban sunyiba felbontja és belenyúl, beleeszik a szószba vagy öntetbe!

Mit lehetne ezek ellen a pofátlan kártevők ellen tenni? Nyilvános megszégyenítés helyben? Leüvölten a fejét? Feljelenteni a biztonsági szolgálatnál? Lefotózni és kirakni az internetre? Vagy mi lenne a jó megoldás, amivel csökkenteni lehetne ezt a jelenséget? Mostanra túl drága lett az élelmiszer, és néha otthon jössz rá hogy dobhatod is ki egyből az egészet, valami barom miatt.



#vásárlás #pofátlanság #boltolás #idióta vevő
2023. ápr. 15. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6%

Én például ezért nem járok a britt multihoz, - oda ilyen sutyerákok járnak.

-Ez minden, amit tenni lehet ellenük, - hogy ahol ilyen árukat találsz, oda nem mész többé.

2023. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
30%
Én sem értem! Akik azt írták hogy ezeket egyáltalán nem tapasztalják, azok vásárlás alatt hova figyelnek? Nagyvárosban lakom, direkt több élelmiszerboltba is járok mert mindenhol mást veszek meg, mégis mindben tapasztalom ezeket, és egyre sűrűbben! A nyugdíjasok akik a piszkos kezükkel végigtaperolják az összes péksüteményt és gyümölcsöt, hogy végül jó esetben egyet megvegyenek! A nagycsaládosok akik családi programként vásárolnak, azoknak a futkosó és mindent összetaperoló gyerekei! A rengeteg szakadt, lerongyolódott és igénytelen, de nagggyon büszke és szigorú képű vén hülye nagymagyarkodó, akik a semmire büszkék mert valójában igénytelen alkoholisták és pontosan úgy is viselkednek, mindent összefogdosnak ostoba tahó módon. De olyat is láttam már ezektől többször, hogy leverte, eltörte és elsunnyogott nagyon szigorú arccal. Na a törött terméket is majd valaki megveszi ha nem figyel. Jártam már úgy hogy még lejárati dátum szerinti bőven jó, előrecsomagolt felvágott is dögszagú volt, gondolom azt se valamelyik észlény vette ki, majd pakolta vissza valamelyik boltos pár óra múlva a hűtőbe. Mondjuk ott azóta nem is vásárolok felvágottat! De elég megnézni milyen kaliberű emberek vannak néha bent, nem hiába az alkoholisták országa vagyunk, ez teljesen látszik is! Süt a mélyigénytelenség és az ostobaság az emberek legalább negyedéből. És ahogy mondtam több boltba is járok, maximum az tér el hogy melyikben épp mennyi a suttyó. Ha a legjobb környékek boltjaiba is beszabadul pár primitív, azok már jelentős rombolást képesek végbevinni az áruk minőségében is. Nem értem miért hagyja a biztonsági ember ezeket a dolgokat, keményebben kéne fellépni ellenük!
2023. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!