Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól cselekszek? Te hogy...

Jól cselekszek? Te hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

A HELYZET A KÖVETKEZŐ:

Nagyon megtetszett egy fiú, akinek a társaságában egyszerűen megnémulok. Nagyon feszélyez a társasága, tényleg hozzá se merek szólni és ilyenkor a világ legkellemetlenebb emberének érzem magam.

A viselkedése alapján megfejtettem, hogy ez a tetszés sajnos nem kölcsönös és azóta folyamatosan ezen rágódok meg úgy az egészen, hogy néma vagyok, ha öt méteres körzetembe kerül.

Egy nagyobb társaság tagjai vagyunk és a közeljövőben lesz egy közös programunk. Arra gondoltam, hogy mivel ő is ott lesz és engem nagyon meggyötör lelkileg, hogy nem tetszek neki meg amúgy is csak béna-némaként viselkednék, így kihagynám és lehet nekem is jobb lenne, ha kicsit eltávolodnék tőle.

KÉRDÉS:

Te hogy cselekednél?



2023. ápr. 16. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék lesz ami lesz. Ha kerülgeted az se jó.
2023. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz azzal kapcsolatban, hogy nem jó, ha kerülgetem?
2023. ápr. 16. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszel neki akkor nem kell vele foglalkozni. Kész. De ezért nem kell lemondani egy rendezvényt. Max nem szólsz hozzá.
2023. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha emiatt feszengenél, kellemetlenül éreznéd magad és folyamatosan őt néznéd a szemed sarkából, akkor is inkább elmennél?

A nem kell vele foglalkozni dologgal teljesen egyetértek, de az érzelmeket nem lehet csak úgy kikapcsolni egyik percről a másikra.

2023. ápr. 16. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen értem mit mondasz én is voltam ilyen helyzetben. De én akkoris elmennék max nem foglalkoznák vele. De ha te máshogy gondolod szived joga.
2023. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy kihagynám a helyedben.
2023. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6+ Ne teremts magadnak olyan helyzetet ami neked jobban fáj, mint bárkinek a világon. És igen nagy erőfeszítés és önuralom kelljen, hogy egy bóhocként tudj megállni. Ahhoz sokkal erőyebbnek kell lenned-de látszik, hogy most nem vagy toppon.. Tehát egy avatottabb szem simán kiszúrná azt amit nem szeretnéd ha észrevennének. Okos dolog ilyenkor visszahúzódni.
2023. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy jelenleg az a legjobb megoldás, ha visszavonulót fújok, habár nagyon fáj.
2023. ápr. 16. 20:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Kihagytam. Gondoltam rá még itthon is, de szerintem sokkal jobban jártam így.
2023. ápr. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!