Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat ártok ezzel az órámnak?...

Sokat ártok ezzel az órámnak? Vagy helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

Bocsi nem tudom melyik kategória :S Szóval a barátnőm tanácsára a karóráimat megállítom amíg nem hordom, mert szerinte így tovább fogja bírni az óra és az elemek sem merülnek le olyan gyorsan. És mikor használja őket, akkor újra beállítja a helyes időt, és elindítja az órát.

De nem ártanék ezzel a karórámnak? Az egyik ice watch, sajnálnám ha tönkremenne attól hogy kihúzom a kis pöckét, megállítva a működését.



2015. ápr. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Butaság, felesleges. Az, hogy meddig bírja az óra, a minőségétől függ, az elem pedig csak akkor nem merül, ha ki is veszed az órából (egy picit persze még úgy is merül, de az elenyésző). Messze nem is akkora tétel egy apró gombelem, hogy megérje így szórakozni vele.
2015. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért tennél ilyet? Attól, hogy lemerül az elem, nem kell kidobni az órát. Párszáz forintért kicserélik neked. Ha nem trükközöl vele, akkor is csak évek alatt merül le.
2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Órás vagyok!


Az ICE egy kínai gagyi kvarc szerkezetes időmérő.


3 hibája szokott lenni.


1. Ha leejted leesik a mutatója.

2. Kifolyik a gagyi elem = kidobhatod.

3. Ha sokat huzgálod a pöcköt (korona a neve)kiszakad = kidobhatod.

2015. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as: Ahhoz képest hogy gagyinak mondod, elég drága. Csak a márkát fizettetnék meg? De ha gagyi akkor miért van ekkora sikere?

Én ajándékba kaptam, nem is hencegek vele, bezzeg a kolléganőm, neki is van, ő dicsekszik vele hogy egy "világmárkát" hord. Mindig kiröhögöm :D

Nem állítom le többet az órámat, köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 3. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Hazánkban sajna sok minden túlárazott és a nevet fizettetik meg. Converse,Gap,Gas,Guess,....nyugaton hétköznapi cuccok csak idehaza drága,menő cucc. Meg persze a 27% ÁFA :(

2015. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!