Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek mit éreznek...

Az ilyen emberek mit éreznek itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem még korábban egy kérdést, teljesen más kategóriában, állatorvosi diagnosztikával kapcsolatban. Laboreredmények, MRI, CT vizsgálat bizonyítják az állatom problémáját, tehát hitelesen diagnosztizálva lett a betegség. Ezek után valami félkegyelmű rámírt privátban, hogy miért gondolom, hogy az orvosnak igaza van. Majd kifejtettem neki, hogy nem egy szakembernél jártunk, és végül két szálon is eljutottunk az azonos diagnózisig. Majd ezután nekem támadott, hogy hinni a szakemberekben meg a medicinában az emberi ostobaság, tévesen adunk hatalmat a kezükbe, és én azzal hogy bízom bennük és megfogadom a tanácsaikat emberéleteket kockáztatok (igen, a kisállatom problémájából jutottunk globális problémáig. m wtf :D). Írtam neki, hogy az ilyenekkel legyen szíves békén hagyni, majd folytatta a Covid oltásokkal, hogy mindenki meg lett mérgezve, hogy létezik az orvos maffia több, mint száz éve, és eleve a világ szinte összes orvostudományi egyetemének tan anyagai nagy része szándékos hazugság. Majd mikor még egyszer írtam neki, hogy olyan összeesküvés elméletekkel legyen szíves békén hagyni, lévén nem is konstruktívan szólt hozzá a kiírt problémához állattartás témában, jött ez az aggresszívitás:


"Tudsz érvelni? Mert ha nem, akkor az egész életed tönkre teszed. Kényelmes dolog lehülyézni, lekonteózni valakit, érvelés nélkül.

Nem mellesleg bizonyítékokat tudok felmutatni, míg te még csak nem is érveltél).


Ilyen hebehurgya, véletlenszerű hozzáállásoddal mire számítasz, évtizedeken belül...? Segítségből gondolkodtattalak el.


Az értelmes ember végighallgatja/olvassa a másik érvelését, márpedig én érveltem. Az érvelés tőled is elvárható, amikor véleményt mondasz.


Sportszerűnek tartod a kommunikációdat és hatékonynak vajon? Javaslom végiggondolnod. :)"


2023. ápr. 17. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen ember sportból kötekedik, ezért is hivatkozik sportszerűségre. Szerintem ő sem hisz mindabban, amit összehordott, csak provokál.
2023. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon ráérsz, ha leálltál vele vitázni. Nem kötelező válaszolni.

Elérte a célját, felhúzott téged, még külön kérdést is írtál ki róla. Jól bele fészkelte magát a fejedbe.

Ne állj le vitatkozni ilyenekkel.


Amúgy meg ezen az oldalon állat betegséggel kapcsolatos kérdést kiírni tök felesleges.

A legtöbb ember állatorvosra is sajnálja a pénzt. Mri, ct? Már ezzel felhúztad tuti. Ő nem költene ennyit egy állatra. Szentségtörés.

Az a döbbenetes hogy nem javasolta, hogy használj kamilla teát 🤡 az minden állatbetegségre jó

2023. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Az első ostoba privije után le kellett volna tiltanod.

Ez azt jelenti, hogy amit ezután priviben ír neked, azt meg se kapod, ő viszont nem kap értesítést arról, hogy te nem kapod meg a leveleit, így lelkesen írhatja ostobaságait a semmibe.


Nem egy embert tiltottam már le én is.

2023. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, az ilyenekkel nem érdemes vitázni, én ezeket élből tiltom.
2023. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Főszabály szerint konteós hülyékkel nem vitázunk, mert olyan mint galambbal sakkozni! Te érvelhetsz logikusan, ő azt lesöpri meg logikátlan módon köt bele hogy miért nem igaz, hiába tényszerű és logikus a forrásod. Amikor pedig rajta lenne a sor hogy bizonyítson, általában vagy sunnyog, vagy csak elvárja elhidd mert "ez köztudott", esetleg elkezdi magát sajnáltatni vagy egyéb hasonló erős érv. Még mondhatni a legértelmesebb esetben is csak annyi fog történni hogy bizonyítékként előránt vmi random idióta yt / facebook videót hogy ezt nézd meg ebben van az igazság, hiába törlik tiltják a videót ez is csak azt jelzi hogy ez az eltitkolt igazság és nem akarják kiderüljön, mindenki más birka de ő felébredt és lát stb.

Röviden a lényeg, ne akard meggyőzni ezeket semmiről, főleg arról hogy tévednek, mert nem fog menni. Volt egy tanulmány ami arról szólt minél inkább szembesíted a konteóst a logikus ellenérvekkel, annál inkább meghülyül. Tehát esélyed sincs lehozni róla. Ez nálunk egyfajta vallás és hit kérdése. Kezeld őket úgy mint a vallási szektásokat, vagy politikai hívőket. Ignorálás és elkerülés.

2023. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mind értem, csak azt nem tudom felfogni, hogy mi motiválja őket ebben az egészben? Csomó energiát beleölnek ebbe a hülyeségbe,amit értelmesen is fel tudnának használni.
2023. ápr. 17. 13:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Miután nem válaszoltam neki, 8 üzenetet küldött, egyenként kimásolva pedig közel kitett mindegyik egy A4-es oldalt...
2023. ápr. 17. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet elso uzijenel beoltom es tiltom is
2023. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!