Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznek azok az emberek,...

Mit éreznek azok az emberek, akik himbálódzó farokkal vagy mellbimbókkal mászkálnak és ezt a látványt erőltetik másra?

Figyelt kérdés
Bocs, de ez szerintem ugyanúgy kimeríti a közszeméremsértés fogalmát.
2020. aug. 11. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nudistákat még nem láttam csakúgy ruha nélkül sétálni az utcán.Ha meg a kijelölt nudista strandra tévedsz ott ez van.Az az ő területük.
2020. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom te hol járkálsz, de én nem látok ilyet.
2020. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sajnos igen. Lenge ruha, alatta meg ott fityeg melltartó vagy alsógatya nélkül a cucc. És megindokolják azzal, hogy nem akarnak rákosak lenni. Undorító.
2020. aug. 11. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon frusztrált vagy. Ha nem érdekel, akkor nem kell nézni. Észre sem vennéd, ha nem fixíroznád mások mellét és ölét.
2020. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak téged ingerel ennyire, mert valamelyikből sokkal kevesebbet láttál testközelből, mint amennyit szerettél volna. Egy normális ember nem azt lesi az utcán, hogy hol lehet valakin felfedezni egy kis kivillanó bimbit vagy nadrágon átsejlő farkat.
2020. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is undorito. Meg amikor gyerekre kamaszra eröltetik a nudizast is.
2020. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem az ilyen embereket én sem, talán kevés figyelmet kaptak otthon?

Amúgy ez kettős, mert ha engem nem ízgat a téma, akkor még véletlenül sem nézem ezen paprikajancsikat, akár nő, akár férfi az illető.

2020. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!