Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tesztek abban az...

Lányok! Mit tesztek abban az esetben, ha pisilésnél nincs a WC-ben WC-papír, és nálatok sincs zsebkendő vagy törlőkendő?

Figyelt kérdés

Figyelem, nem trollkérdés, tényleg érdekel, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Pisilés esetén, ha akkor veszitek észre már hogy nincs se wc-papír bent, se nálatok nincs törlőkendő vagy zsebkendő.

Ebben az esetben milyen megoldások jöhetnek szóba? Felhúzzátok a bugyit akkor is?



2023. ápr. 21. 13:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ez van, mégis mit tudok csinálni? Otthon megoldom, mert valamilyen papír alkalmatosság mindig van, ha épp voltam olyan hülye, hogy nem vettem időben WC papírt. De most a munkahelyen vagy egy pláza WC-n mit kellene csinálni?
2023. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Addig nem megyek a wc-re, míg meg nem bizonyosodtam, hogy van ott papír, kéztörlő, vagy van nálam zsebkendő, szalvéta, bármilyen papír, ami erre alkalmas.
2023. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
Én mindig meg ágyazok a wc ülökén annak ellenére, hogy nem ülök rá, így pisilés előtt mindenképp észre venném és ki fordulnék onnan reménykedve, hogy a másik wc-Ben van!
2023. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Addig megyek míg nincs valami törlő.

Inkább tartogatom.

2023. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Te a pisifétises vagy?

Vársz valami szaftos sztorit, amiben bugyi és pisi van?

2023. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Tuti, nekem azt írta privatba hogy b@zi vagyok!

Sajnálom egyébként hipohonder és rettegek a fertozesektol, felek hogy hiába gugolok a wc előtt hozzá erek az ulokehez!

2023. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Fétiseském...
2023. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Kéztörlő.

Végső esetben megmosom kézzel csapvízzel szappannal valahogy

2023. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem nagyon van olyan nőtársam, aki wc-be belépéskor nem nézné meg, van-e papír...


Vagy kivételes esetekben maximum. Én egy hasonlóra emlékszem, ami velem történt. Ismerősnél voltam, annyira gondolkoztam valamin, fejben nem ott jártam, hogy úgy végeztem el a dolgomat, hogy előtte nem ellenőriztem le, van e papír. Mondjuk én éppenséggel kakiltam is, de nem volt szerencsére problémám, mert résnyire kinyitottam az ajtót, és szóltam, hogy elfogyott a paír és tudna-e hozni valaki. Pikk-pakk orvosolták is a gondomat. De ezen kivül nem volt ilyen velem sosem. (26/N)

2023. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senki sem megy be úgy pisilni, hogy nem nézi meg, hogy van-e wc papír és ha nincs van-e nála zsepi. Ha véletlenül egyik se lenne kérnék mástól
2023. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!