Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tesztek abban az...

Lányok! Mit tesztek abban az esetben, ha pisilésnél nincs a WC-ben WC-papír, és nálatok sincs zsebkendő vagy törlőkendő?

Figyelt kérdés

Figyelem, nem trollkérdés, tényleg érdekel, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Pisilés esetén, ha akkor veszitek észre már hogy nincs se wc-papír bent, se nálatok nincs törlőkendő vagy zsebkendő.

Ebben az esetben milyen megoldások jöhetnek szóba? Felhúzzátok a bugyit akkor is?



2023. ápr. 21. 13:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt, hogy ilyen előforduljon. Eleve úgy megyek be a vécébe, hogy előtte kérek valakitől zsepit arra az esetre, ha nincs bent wc papír. Ha nincs nálam zsepi, akkor megnézem, hogy van-e papír a fülkében. Ha nincs, akkor nem pisilek ott, inkább tartogatom hazáig vagy a legközelebbi másik nyilvános vécéig.
2023. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
26%

Aki már látott nyilvános női wc-t az pontosan tudja, hogy a sok kikent-kifent maca a nagy igényességében sokszor még a csempét is összeszarja.

Arról meg bármelyik nő be tud számolni, hogy amikor pl. kezet mos, akkor hány nőtársa vágtat ki a háta mögött a wc-ből kézmosás nélkül.

2023. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

Az egy undorító réteg! Meg aki a kuka mellé dobja a véres betétet, esetleg a wcbe.

Terhességi teszt csinálása, a wc csésze esetleg ülés össze csinálása..

Na ez az az ok amiért én “fészket” rakok. Az egészségem fontosabb. Sajnos mióta szültem nem tudom tartogatni, de előtte inkább nem mentem el ha bírtam.

2023. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
5%
Értem, hogy a kérdés a nők pisilési szokásaira vonatkozott, de remélem, a férfiak is megtörlik a nemiszervüket pisilés után.
2023. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
7%
Mondtam én, itt mindenki csodabogár vagy csak GYK-n kompenzáltok, hogy ennyire nyomkodjátok azt a pirosat, jobb utána a kis lelketeknek?😅 Akkor hajrá, az enyémnek nem rosszabb és attól még érdekes, bemegyek egy női mosdóba és a rosszullét kerülget 10-ből 9-szer olyan undorító.
2023. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
29%
#14 "Fészket rak"😂, az ottani wc-ból legalább? Mindenki tudja, hogy az egész mellékhelyiség tele van kórokozókkal, még a wc papír is.
2023. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem ülök rá de ott van ha elvesztem az egyensúlyt :)
2023. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
De amivel kiraktad kezeddel törlöd utána magad.😂
2023. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm a kezével törölte meg és ment utána alaposan kezet mosni.
2023. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
86%
Mindig van rajtam tisztasági betèt így ha nincs mivel törölni nem akkora gáz,csak felhúzom,a következő pisinèl meg cserèlem ès kèsz.
2023. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!