Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kimaxolni egy...

Hogyan lehet kimaxolni egy hétvégét? Más hogyan csinálja, aki dolgozik!

Figyelt kérdés

Egész héten melo. Ami engem kimerít.(5:30- as kelések)

Azt akartam hogy már pénteken elutazom sphoppingolni(pénteken rövidített a napunk), igy megmaradna a szonbat vasárnap 48 óra "tisztán".

Csak pénteken is melo után, éhesen nyűgösen örültem inkább hogy hazaesek. Várom, mikor alszunk már.

Szombat végigdöglöm hogy végre pihenhetek. Netezhetek, lustálkodhatok, kisebb "wellness".

Vasárnap megmozdulok mosni takarítani, ami megint lemerít.

Hetfőtöl pedig munka.

És elment 2 napom a nagy semmire.hogy nem is éltem.

Kezdek begolyózni.


Mikor húsvéti hosszú hétvége volt akkor meg végre éltem is.



#2 nap halál
2023. ápr. 21. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Most állj neki, én is most fogok.. éjfél-1-re kész is leszel mert én is megcsúsztam, és nem vagyok hajlandó elcseszni az időt..
2023. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Először úgy olvastam, hogy klimaxolni.

:-)))

2023. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De most ha az életben 2 napom a szabad akkor takaritás legyen az életem éjfélig? Tisztára kaland izgalom amiért megérte megszületni.

Én ezt nem birom idegileg

2023. ápr. 21. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

1+ Vagy ha nagyon nagyon fáradt vagy, akkor lefekszel most és hajnal 2-3kor felkelsz és reggel 8-ra kész vagy.


Lehet nálam is ez lesz inkább..mint most

2023. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt én már megoldottam ugy amikor volt barátom, hogy hétköznap mosok takaritok mindig apránként, hol a konyha masik nap fürdő meg folyamatában, hogy a hétvégém ne ez vigye màr el.

Akkor erőt adott az hogy mert izgalmas hétvége vár.

De most hogy tudom hogy a nagy b. semmi vár hétvégén nincs ambícióm hétköznao este munka után pattogni.

2023. ápr. 21. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
És csodálkozol, hogy évek óta nem változik semmi, amikor a szabadidődet, ami felett csak te rendelkezel... elpazarlod.
2023. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem, ha a pénteked rövidebb, miért nem lehet aznap elintézni a vásárlást. Ha nincs kedved hozzá, tervezd meg előre és rendeld házhoz, ennél egyszerűbb nincs.

Mosni, takarítani meg nem egy egésznapos dolog, igazából egy mosást simán el lehet indítani pénteken is, szombat délelőtt egy másikat, kitakarítani 1-2 óra szombat délelőtt, aztán azt csinálsz, amit akarsz. Ha hevereszni, akkor azt, ha menni valahová, akkor azt.

2023. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
dolgozz csak csütörtökig, úgy 3 napos lesz a hétvége
2023. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Jó lenne a 4 napos munka hét.
2023. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Ez csak akarat kerdese. Gondolom nem volt semmi fix program ami miatt ravedd magad
2023. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!