Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lopnak ruhát egy üzletből?

Hogyan lopnak ruhát egy üzletből?

Figyelt kérdés
Láttam egy pár tiktok videót amiben azt mondták, hogy ezt meg azt lopták és én nem értem, hogy hogyan tudják ellopni. Most kivágják a lopásgátlót vagy mi? De akkor hova teszik azt? Mert az szerintem másba csomagolva is becsipog

2022. jan. 16. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kivágják a lopásgátlót akkor azt szerinted kiviszik? Akkor mi értelme lenne kivágni?
2022. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Körbevágják. Szerintem. A lyukat meg otthon bestoppolják.

(De ezen most én is elgondolkodtam.)

2022. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régi tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, mert dolgoztam ruházati áruházban. Sokféle módja van, hogy valaki lopjon, de nem éri meg, mert rendőrségi ügy is lehet belőle, ha azt látják, hogy valamit eltulajdonított valaki.
2022. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen egy erős mágnessel leszedik
2022. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem eleg csak alufoliaba becsomagolni azt az elektronikat es akkor mar nem tud kommunikalni.
2022. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
kivágják, vagy ismerik a bolt rendszerét annyira, hogy tudják, hogy ha a megvett áru becsipog, akkor visszahívnak, ellenőrzik a zacskód, újra becsipogsz, kiengednek. ha fehér vagy, senkinek nem jut eszébe ellenőrizni, mi van a hátizsákod aljában. (veszel két olcsót és kiviszed a drágát pl)
2022. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Le tudjak szedni a lopasgatlot. Bevisznek a probafulkebe egy csomo cuccot, leszedik rola es raveszik a sajat ruhajuk vagy csak taskaba be 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!