Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek valóban jobb és...

A nőknek valóban jobb és könnyebb az életük mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Egy férfi életében kb 20 éves korától kezdődnek a nehézségek. A nőnek meg végig könnyebb az élete szerintem.

2023. ápr. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
69%

Akkor próbáld ki!

A nök többsége ugyanannyit dolgozik, ugyanolyan nehézségei vannak, mint egy férfinek, emellett még a legtöbb munkahelyen kevesebbet keres azonos munka mellett, utána ha lesz gyereke, azt a munka mellett/után neki kell ellátni, ahogy a háztartást - mosás, fözés, takarítás, bevásárlás - munka után, amikor a "szegény férfiak" leülnek a TV elé sörözni, mert annyira kimerültek a 8 óra munkában.

2023. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a nőknek nehezebb. (Mondom ezt férfiként)
2023. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a nőknek nehezebb. Minden rájuk szakad, és hátrányban vannak az élet sok területén, sokan még ma is lenézik a nőket, nem veszik emberszámba. Egy férfinak semmi dolga azon kívűl, hogy elmegy dolgozni. Egy nőnek állandóan annyi dolga van, hogy azt sem tudja mihez kapjon.
2023. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
71%
Pont fordítva!
2023. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Mégis miért lenne könnyebb?
2023. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Abszolút nem.
2023. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Ezt így nem lehet kijelenteni. Az életben mindegyikünknek megvan a dolga. A nőknek egyvalami miatt nehezebb, hogy a gyerekeket ők hordják ki és szülik meg. Viszont vannak olyan családapák, akik túlóráznak, még hétvégén is gályáznak, hogy a családnak mindene meglegyen.

N

2023. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne könnyebb? Mindkét nem életében vannak nehézségek, viszont semmiben sem könnyebb egy nőnek,mint egy férfinak, inkább fordítva, mivel sok esetben a nőkre nehezedik a háztartás nagyja, gyereknevelés
2023. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem, így általánosságban biztosan nem. Főleg hogy eléggé különböző életútak vannak. Szerinted 20 éves kortól kezdődnek a nehézségek: nekem sokkal sz*rabb volt az életem 20 éves korom előtt, mint utána.
2023. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%

A kérdezö a tipikus primitív hozzáállású ember, aki szerint egy nönek elöször csak nöi formákat kell növesztenie, akkor minden férfi meg akarja dugni, ö kiválasztja a leggazdagabbat, szétteszi a lábát, a férfi meg eltartja, mindent megvesz neki, neki csak a pénzt kell költeni, minden problémája meg van oldva.


Nekem igen megdöbbentö, hogy ma MO-on milyen sok ilyen ostoba ember él!

2023. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!