Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek valóban jobb és...

A nőknek valóban jobb és könnyebb az életük mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Egy férfi életében kb 20 éves korától kezdődnek a nehézségek. A nőnek meg végig könnyebb az élete szerintem.

2023. ápr. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
20%

#21


"Gondolom a tanítványaidat használod ki."

Miről beszélsz? :D Fejtsd már ki.

Szoktam egyetemista korú lányokkal randizni, utazni, dugni, de egyik sem a tanitványom, és sosem volt sugar bébim, vagy hasonló. De ezt írtam is. Szóval miről beszélsz?


#27

"Pont ezért ugyanaz a kettő, mert nem."

Szóval szerinted egy átlagos, hetero egyetemista fiú ugyanannyi sikeres férfival fekszik le pénz nélkül, mint egy átlagos, hetero egyetemista lány?

Nektek elment az eszetek, komolyan mondom :D

2023. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
82%

#31 ""Pont ezért ugyanaz a kettő, mert nem."


Szóval szerinted egy átlagos, hetero egyetemista fiú ugyanannyi sikeres férfival fekszik le pénz nélkül, mint egy átlagos, hetero egyetemista lány?"


Ezt totál félreértetted. Ez arra vonatkozott, hogy azért ugyanaz a férfiaknak "buzulni" a pénzért, mert a nők is olyanokkal fekszenek le, akikkel egyébként nem tennék.


Kíváncsivá tettél: mit tanítasz az egyetemen ilyen kiváló szövegértési képességekkel?

2023. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
9%

#32


Tanusítom, hogy fiatal hetero lányok nagyon is lefekszenek sikeres, korban őket duplázó férfiakkal. Legalábbis sokkal nagyobb arányban, mint hetero fiúk. Tehát nem 'ugyanaz' a kettő. Hanem mondjuk ég és föld. Ha nem így gondolod, valami nagy baj van odabenn.


Innováció, gazdaságtan, és városfejlesztés témában vannak mesterkurzusaim.

2023. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval szerinted egy átlagos, hetero egyetemista fiú ugyanannyi sikeres férfival fekszik le pénz nélkül, mint egy átlagos, hetero egyetemista lány?"


Pontosan azt mondtam, amit a 32-es. Nem kívánatos emberrel dugni mindkét nemnek egyforma szar.

2023. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
62%
Hol lenne már könnyebb? Mi is ugyanannyit dolgozunk, mint egy férfi, ráadásul akinek családja van, az otthon is ugyanúgy gürizik, a pasik meg sose segítenek be semmibe otthon, csak lógatjak a lábukat egész nap és tvznek meg söröznek,a nő semmibe van nézve, a pali akármikor megcsalhatja, nekik az érzelmi intelligencia 0,emiatt a nők feszültek és stresszesek, a nőknek kell esténként rettegni, hogy mikor támadja meg őket valaki pl az utcán, a nőknek kell megszülni a gyereket stb. A nőknek sokkal nehezebb. És ők sokkal de sokkal jobbak és erősebbek mint a férfiak.!!! N
2023. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak mások a nehézségek. A párom rengeteget dolgozik, hogy jól éljünk, én kevesebbet, így értelemszerű, hogy a házimunka 90 százaléka az enyém.
2023. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
91%
#19 Imádom, hogy a nők szemére hányod, hogy "nekik csak szét kell tenniük a lábukat, és el vannak tartva!!!" majd leírod hogy te is fizetsz nőket ezért. Már bocs de ez kereslet-kínálat elven működik, ha nem lennének degeneráltak akik fizetnek azért, hogy egy nő egyáltalán hozzájuk szóljon, vagy hogy láthassanak életükben pinát, mert annyira nyomorultak hogy ingyen nem megy, akkor nem lennének nők, akik ebből élnek.
2023. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
12%

#37


Szó szerint azt írtam, hogy nem fizetek érte, max a számlát, értsd, az italt/vacsit/taxit, ami szerintem normális. Tanuljatok már meg olvasni, és ne projektálni.

2023. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
28%

#34


A hetero lányok egy részének márpedig kivánatos dolog sikeres férfiakkal dugni anyagi támogatás nélkül is (lásd: velem is szoktak), ellenben a hetero fiúk nulla százalékának az. Ezért teljesen más a kettő. Ráadásul a kívánatosság, az nem fekete-fehér, hanem egy skála. Pénzért valószínűleg elkezdenek az emberek eltolódni a skálán az 'oké' irányba. De akármit is gondolunk, az alapvető tényen nem változtat, hogy kb. 100 női sugarbébire vagy OF-esre jut talán 1 férfi, ergó egy lánynak számára B tervnek mindig ott van az hogy szétrakja a lábát és megoldódnak a gondok (talál pénzes pasast, sugardaddyt, simpeket, stb), míg férfiként marad a hajléktalanság, bűnözés, vagy egyéb végletek.


Szerintem lányként nehezebb durván lecsúszni, vagy nagyon kiemelkedni. Sokkal jobban a társadalmi átlag környékén mozogsz. Férfiként csak magadra számíthatsz, ezért erősebb a motiváció a kitörésre, de sokan a földre hullanak. 80.90% hajléktalan, börtöntöltelék, mentális gondozott, stb férfi - szerintem ez meg is válaszolta az alapkérdést.

2023. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
88%
Nem könnyebb, csak másfajta nehézségek vannak. Ha csak azt nézzük, hogy alkalmi szexpartnert találnak a nők, akkor elég beszűkülten gondolkodunk az élet értelméről. Mellesleg a nők egy kisebbsége az, aki tényleg abban a helyzetben van, hogy visszaéljen a testi adottságai nyújtotta előnyökkel, nem érdemes sztereotipizálni ezt a dolgot.
2023. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!