Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek valóban jobb és...

A nőknek valóban jobb és könnyebb az életük mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Egy férfi életében kb 20 éves korától kezdődnek a nehézségek. A nőnek meg végig könnyebb az élete szerintem.

2023. ápr. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
72%

#19 "míg nőként pontosan olyanokkal dugsz, akikkel amúgy is tennéd" - orbitális tévedés. Nézd csak meg a tipik golddiggereket, Vajna Timi, Sarka Kata, Rogán Ceci... Elég ocsmány hímeket kellett magukba engedniük.


"Sikeres, világotjárt, pénzes negyvenes üzletemberekkel minőségi estéket tölteni, azért nem épp a világ kínzása." - tolonganak az ilyen férfiak a világban, minden nőre jut legalább kettő.


"Most a harmincas éveim közepén vagyok, és rendszeresen csinálom ezt 18-24 éves lányokkal" - akkor meg mi a problémád? Hasonlóan vagyunk egyébként, én is a harmincasaim közepén járok, 1.5 misit keresek havonta (mert az egyetemi éveimet tanulással töltöttem ugye), csak én meg azt engedhetem meg magamnak, hogy ne kelljen egy faszit sem elviselnem, mert el tudom tartani magam a tudásomból. Nem minden nő vágyik arra, hogy a p.nájával keressen pénzt és nálatok ez az, ami k.rvanagy tévedés, mert azt hiszitek, hogy minden nő ilyen. Hát nem. Van talán 1-2%, de ennyi. Én konkrétan 1 csajról tudok egyetemista koromból, aki golddigger volt, hát hányni tudtam volna azoktól a fasziktól, akikkel ő megjelent. Nem mindenkinek van ehhez gyomra. És ami mégjobban árnyalja a dolgot: van, aki szereti a munkáját és érdekli, amit csinál.


"Egyébként tanítok egyetemen" - na ezt ne mondtad volna... Gondolom a tanítványaidat használod ki. Így aztán egy jó nagy, erkölcsi nulla vagy. Még ha nem tanárként csinálnád ezt, azt mondanám, oké. De ez így rohadt gáz.

2023. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak nagyon szeretnék ezt érezni.... Mondhatni erre alapozzák az egész létezésüket: "én tudom hogy milyen szenvedni, és tudom hogy milyen küzdeni, és én tudom, hogy milyen a fájdalom, a nők pedig nem élik ezeket át, azaz 1, kevésbé emberek mint én 2, nem kell empátiát éreznem irántuk, de tőlük elvárom, hogy érezzenek empátiát irántam"

Mióta világ a világ, ez megy.

2023. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
25%
Itt már milliószor elmondták, hogy nincsen olyan, hogy a nők, mert nem homogén massza. Úgy látszik, hogy ugyanezeknek az embereknek a férfiak szexista beskatulyázásával semmi gondjuk nincs.
2023. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
67%

#23 Meg szeretik is invalidálni a nők minden problémáját azzal, hogy hát csak szét kell tenni a lábukat és máris minden gondjuk meg lesz oldva.


Pedig egyrészt nem oldható meg minden probléma pénzzel, másrészt nem mindenkinek éri meg a pénz azt, hogy prostituálódjon érte, harmadrészt a férfiak is megtehetnék, hogy a testükből élnek - csak ugye ha választaniuk kellene, hogy lenyelnek-e pár adag spermát vagy inkább bemennek dolgozni a munkahelyükre, valahogy ők is inkább a munkahelyet választják...


Azt valahogy nem fogják fel, hogy prostituálódni a nőknek sem leányálom. Azt hiszik, hogy ez a könnyebbik út, mert valami csillámporos, valóságtól teljesen elrugaszkodott elképzeléseik vannak erről. Nem csak a 40-es, kedves, figyelmes úriemberek fizetnek a szexért, továbbá arról sincs fogalmuk, hogy egy-egy nem kívánatos, esetleg erőszakos aktus milyen traumákat tud okozni, amik aztán megkeserítik az ember egész hátralevő életét. De még ennél is sokkal-sokkal komplexebb ez a téma.

2023. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
13%
1000x könnyebb nekik. Nem ragozom túl, de hidd el.
2023. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
20%
Az is jelzésértékű, hogy aki itt kollektíven megbélyegzi a férfiakat, az fel van pontozva. Ugyanezeket a kommenteket ha férfiak irnák nőkről, azokat szánalmas megkeseredett lúzereknek neveznék.
2023. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%

"Azért jelentős különbség, amit nem értem hogy te hogy nem érzel, hogy férfiként buzulni kell a pénzért (és még igy is jóval kisebb és csóróbb a piac), míg nőként pontosan olyanokkal dugsz, akikkel amúgy is tennéd."


Pont ezért ugyanaz a kettő, mert nem.

2023. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
89%
#19: De te a vonzó fiatal nőkről beszélsz, és közel sem úgy van az, hogy minden fiatal nő vonzó. A nem vonzó fiatal nők nem igazán tehetik meg, hogy gazdag üzletembereknek prostituálódjanak.
2023. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha akarnák sem. (29-es is én voltam)
2023. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus.. edukáld magad
2023. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!