Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek szaporodnak az emberek...

Minek szaporodnak az emberek amikor 99,9% biztos hogy az ivadéka az élete 80-90 %-át a munkával tölti majd el, valami lelketlen őt rabszolgaként kezelő cégnek? (És nem, nem ő lesz a következő Elon Musk)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Mert családot, gyereket, utódot, örököst, stb szeretnének.
2023. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1

De minek?

2023. ápr. 24. 12:48
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem töltöm az életem 80-90%-át munkával, nem is vagyok rabszolga, és a munkahelyem is jó. Szeretem is a munkám.

Pedig nem valami nagyon menő hely, és nem kiemelkedő a fizetés. Ilyen szempontból inkább átlag.

Sokan meg nálam jobb helyen dolgoznak.

Azért mert neked szánalmas az életed, még nem mindenki így gondolkodik, mint te.

2023. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Hogy kielégítsék a gyerek utáni vágyukat, hogy legyen egy családjuk, hogy ne legyenek magányosak, stb.
2023. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Nemtom, az en eletem nem ilyen, mondjuk en nem akarok gyereket, de ha lenne, valoszinuleg az ove sem ilyen lenne. Ehhez nem kell Elon Musknak se lenni.
2023. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Mert alapvetően sok ember akar szülő lenni. Megvannak ennek is a csodái.
2023. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos annyiból igaza van a kérdezőnek, hogy ez az ország döglődik. Csökkek a születések száma, ami leginkább az évtizedek óta jelen lévő csapnivaló vezetésnek köszönhető és az emberek nagy részére jellemző arrogáns, egoista, bunkó viselkedésnek. Nem csodálom, hogy ez sok emert levesz az életről!
2023. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom hogyan csökkenhet, mikor a csokosok szaporodnak.
2023. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy rövid ideig volt így, ma már nincs akkora hajtóerő a csok-ban. Van ismerősöm népességeseknél, nem csak úgy kitalálom. Sajnos a valóság az, hogy öregszik a társadalom, a fiatalok meg akinek van kis sütnivalója az menekűl az országból.
2023. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Annyi embert azert nem hatott meg a CSOK. Marmint osszessegeben biztos sokan voltak, de ha mindenki megnezi az ismerosi koret… Masoknal nem tudom, mi a helyzet, en kb 3-4 emberrol tudok, akik felvettek es vallaljak a gyereket. (Ebbe benne van mindenki, barati korben a baratok ismerosei, akikrol meseltek, munkatarsak akikkel beszelgetoviszonyban vagyok, stb.) Egy par volt, akik fel akartak venni, de meg elotte elvaltak. Nyilvan ennel tobben vettek fel, olyanok, akikrol nem tudom, de annyira nem volt nepszeru, hogy hirtelen mindenki rohanjon erte.
2023. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!