Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek szaporodnak az emberek...

Minek szaporodnak az emberek amikor 99,9% biztos hogy az ivadéka az élete 80-90 %-át a munkával tölti majd el, valami lelketlen őt rabszolgaként kezelő cégnek? (És nem, nem ő lesz a következő Elon Musk)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 12:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Élete 80-90%-át munkával tölti?

Te mit dolgozol, kérdező?:D Most a kedvedért kiszámoltam, én egy évemnek kb a 21%-át töltöm munkával (napi 8 órás pozíció) de igazából ez is csak papíron van így, valójában ennek is kb csak a kétharmadát, szóval nagyjából 14%...

2023. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Mert önzőek, buták az emberek és meg akarnak felelni a társadalmi elvárásoknak. "Ha én kibírtam egész életemben a szenvedést, majd a gyerek is kibírja." Vagy: "Az én gyerekem majd többre viszi, orvost taníttatok belőle"-mondja a körömépítő Julcsika.
2023. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

9, a különböző gyerek utáni hitelek valóban jól mennk, de emiatt nem nő a gyerekek száma, cska simán azok veszik fel, akik amúgy is akartak gyereket.

Mégis hogy lenne pármillió hitel jó motiváció arra, hogy gyereket csinálj?:D Ezt senki nem gondolhatja komolyan:D Ha már ott a gyerek, akkor jól jön, persze, de ez mint motivációs erő?:D Nevetséges még a gondolat is:D

Normális oktatási rendszer, na, az lehet segítene a gyermekvállalási kedv növelésében, dehát..... pártunk és kormányunk azt hiszi, hogy a gyerekneveléshez elsősorban készpénz kell...

2023. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
Ki tölti élete 80-90%-át munkával? Az átlag napi 8 órát van suliban, illetve annyit is dolgozik, plusz a hétvégéi szabadok, és a többség nyugdíjas korban már nem dolgozik. Az átlag ember, nyugati/európai életmódot tekintve, kb. élete 20-30%-át dolgozza végig.
2023. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Én egyébként örülök, hogy megszülettem, hálás vagyok érte a szüleimnek.
2023. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%

CSOK ide vagy oda...


[link]

2023. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb ember nem gondol bele, hogy a gyereknek milyen élete lesz, vagy milyen életet tudnak neki teremteni,legalábbis nem ez a szempont lebeg gyerekgyártáskor a szemük előtt.

Hanem hogy nekik legyen egy kisbabájuk, egy családjuk, akivel lehet cukiskodni, ugyubugyu gugyukubugyu de aranyos...mint egy óvodás kislány, mikor babázik. Csupán önző, önös érdekből csinálnak gyereket.

2023. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%

17es Szóval szerinted csakis kokoly, előre megfontolt szándékból lehetne gyereket csinálni?

Ha ez minden esetben így történne negyed ennyien sem lennénk már! :)

2023. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem mintha így is ne lenne nagy szarban az ország a túl alacsony születésszámok miatt, szóval elég nagy szükség lenne a több születésre.
2023. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%

19. Miért is? Azt ugye te is belátod, hogy egy ország "jólétét" nem a lakosság száma határozza meg!

És ha csak 8 millióan lennénk pár évtized múlva, akkor mi van? Sok fejlett(ebb) országnak kevesebb a lakossága, most hadd ne soroljam!

2023. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!