Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a családtagod börtönben...

Ha a családtagod börtönben van, azt te hogy éled meg? Milyen kihatással van az életedre?

Figyelt kérdés

Szégyelled vagy tényként kezeled? Ha valami komoly ügy miatt ül (pl gyilkosság, testi/nemi erőszak stb), akkor a közösség hogy viselkedik veled? Nehéz beilleszkedned? Van, aki lenéz vagy azt hiszi, hogy te is bűnös vagy? Titkolod vagy nem érdekel, hogy tudják az ismerőseid? Szoktad látogatni?

Ha leírod miért van börtönben a családtagod, azt is megköszönöm.



2023. ápr. 24. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Nincs börtönben egyetlen családtagom sem és nem is volt soha.
2023. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Akkor meg mi a francnak kell válaszolnod a kérdésre? Istenem...
2023. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az én párom előzetes letartóztatásban van. Borzalmas ezzel együtt élni. Nem ilyen embernek ismertem meg, képtelen vagyok elhinni róla azt amivel vádolják. A munkahelyem rám szállt, mindenki azt akarja szakítsam meg vele a kapcsolatot. Október óta nem láttam. Januárban beszéltem vele telefonon, azóta megint semmi. Az életem romokban.
2023. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!