Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket próbált már átverni...

Titeket próbált már átverni úgy futár, hogy rosszul adott vissza?

Figyelt kérdés

Úgy jártam, hogy a futár egy 10-est lespórolt a visszajáróból.

Tudom ez az én hibám is, figyelmetlen voltam, velem ragasztatta fel a vissza csomagra a cetlit és már el is terelődött a figyelmem.

Engem csak érdekel, hogy véletlen vagy más is járt így és szándékosan csinálják?


2023. ápr. 24. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ő az aki kínosan ügyel arra hogy ne legyen hiánya. A többi jatt.

10Ft mi van veled he?

Ha meg 10eFt ajánlatos előre utalni neves boltnál hogy ne kelljen kézpézelni.

2023. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. 10.000.- forinttal, gondoltam ez egyértelmű.
2023. ápr. 24. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
te és a futár is hibázott , te laza vagy a futár pedig szaros kis tolvaj . kp fizetés esetén érdemes a pontos összeget előre kikészíteni
2023. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. Igen így szoktam, kivételes eset volt.

Reagált az üzenetemre amiben elnézést kér és holnap jön.

2023. ápr. 25. 01:14
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
engem azzal próbált átverni egy futár hogy még kéne egy ezres. de előtte 2x is megszámoltam a pénzt és pontosan annyi volt. miután mondtam hogy pontos összeget adtam, látszott rajta a csalódottság xd
2023. ápr. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Figyelmetlenek voltatok mind a ketten.

A futár siet, elszámolhatja. Te gondolom nem siettél sehova csak lusta voltál 2x átszámolni. Pedig azt úgy kell.

Hogyan bizonyítanád, hogy átvágott?

2023. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. Dehogy volt figyelmetlen.

A szemem láttára kivette a 18.000et

Megkért, hogy celluxozzam oda neki a cetlit a csere csomagra, addig a 10est visszavette és csak a 8at adta oda.

Akkor már igaz, nem figyeltem, persze sosem tudtam volna bebizonyítani, de már volt itt.

Ez próbálkozás, figyeljetek nagyon.

2023. ápr. 25. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Én 10-es helyett 20-ast adtam véletlenül és simán elrakta, nem tudom, hogy ő is elnézte-e vagy nem. Szerencsére felhívtam a központot és visszaküldték a 10-essel.
2023. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!