Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszat gondolnak rólam olyan...

Rosszat gondolnak rólam olyan emberek, akikkel bármikor összefuthatok. Mit tegyek, hogy ne zavarjon, vagy van mód elkerülni őket? Többi lent.

Figyelt kérdés

El akartam végezni egy képzést, ehhez gyakorlati helyre is kellett mennem. Egy óvodába mentem, ami pár utcával odébb van, mint ahol lakom. A legtöbb dolgozó is itt lakik ezen a környéken, mint kiderült, ugyanoda járunk boltba is pl.


Na a gyakorlati és az elméleti részén is rájöttem, hogy baromira nem akarok ezzel foglalkozni. De még a gyakorlati helyemen sem akarom letölteni azt az időt, amennyit kellene. Szóltam és nem reagált valami szépen az óvodavezető, mondta, hogy pedig a gyerekek is számítottak rám, meg sok dolgot igazából a lényeg hogy hogy megbízhatatlan vagyok és a szarba tettem őket.


Mindez nem is érdekelne, ha nem lenne ilyen közel az ovi és nem lenne a fél ott dolgozó társaság a szomszédom, de ezt ugye nem tudhattam amikor ide jelentkeztem. Illetve még nem most lesz ovis de ha a gyerekem elég nagy lesz, akkor ovit kell keresni neki és ez van a legközelebb, de biztos nem járathatom ide, hiszen ott utálnak engem.


Már azon gondolkozom, hogy a kinézetemet minél felismerhetetlenebbé teszem ha kimegyek az utcára :D Szerintetek mikor lesz az, hogy már nem fognak haragudni?


2023. ápr. 25. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Elfelejtenek hamar ne aggódj ez a te életed ha ezt nem akarod csinálni nem csinálod semmi közük hozzá

Én tanár vagyok ha nem szívvel csinálod a gyerekek is megérzés és te is csak rá mennél ezt meg kellene értenie az ovodavezetőnek is

2023. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!