Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki találkozott már Budapes...

Valaki találkozott már Budapesten hollywoody sztárral, úgytudom június végéig Margot Robbie (wall street farkasa, suicide squad) is itt van, tudtnátok esetleg valami konkrét helyszínt, merre esélyes h összefuthat vele az ember?

Figyelt kérdés

Írták pár cikkben h Margot Robbie is itt lesz egy filmforgatás miatt.<br>

[link] <br>

Esetleg valaki látta már valahol, vagy van tippje merre lehetne megtalálni, vagy forgatási helyszínekről nem tud valaki valamit?? :DD M.Robbie-ért őszintén szólva odáig vagyok, és nagyon szeretnék találkozni vele ha csak egy kép erejéig is. Főleg most hogy ilyen közel van. Gondolom elég kiszámithatlan merre jár és ritkán is járok Bp-n de hátha tudtok valamit róla. ^^ Köszi előre is! :)



2016. jún. 5. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó messze lesznek az ilyen tini Stalkerektől.. Amúgy meg hogy válaszoljak is, általában a nagyobb hotelek bejáratánál elkaphatod őket. Tudd meg melyikben száll meg a csapat és ott csak látni fogod őket.
2016. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Általában a Four Seasonsban szokták őket elszállásolni.
2016. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ezer éve találkozott, és tudott is beszélni Selena Gomezzel. Nem utazott vagy ilyesmi, azt hiszem forgatás volt.
2016. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felicity Jones, Tom Hanks, James McAvoy, Charlize Theron, Moran Atias, Adam Rayner, Jennifer Finnigan, Anushka Sharma, Salman Khan...
2016. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 2003-ban találkoztam Róbert downey jr.rel
2016. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régebbi a kérdés, de azért válaszolok. :) Dakota Fanning, Guy Pearce, William Houston... Beszéltem is velük, a Brimstone film forgatásán voltak itt. :) A film ősszel jelenik meg.
2016. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!