Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összefuthatok e vele véletlen?

Összefuthatok e vele véletlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most leginkább egyetemistáktól szeretnék kérdezni.

Jövőre jelentkeznék egyetemre, viszont pont azt a szakot néztem ki, amire a volt barátom is ment. Más szakra nem nagyon szeretnék menni, mivel ez áll a legközelebb az elképzeléseimhez/jövőbeli terveimhez.

Viszont nagyon nem szeretnék találkozni az exemmel (ő akkora lesz harmadéves, mire mennék oda), mivel több évig bántalmazott és pánikrohamom van már ha csak meglátom vagy eszembe jut róla egy-egy dolog.

A kérdés az, hogy ha ugyanazon a szakon lennénk 2 év különbséggel, mennyi lenne az esélye hogy látni fogom (akárhol)?


2021. júl. 21. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán összefuthatsz vele - sajnos. Ha csak a tanórákat nézzük, akkor valószínűleg nem bukott le annyit, hogy a mintatanterv szerinti órákon összefussatok, viszont szabadon választható tárgyak esetén előfordulhat. Valamint, mivel ugyanaz a szak, ezért az órák nagyrészt ugyanazokra az épületekre/termekre koncentrálódnak, meg amúgy is bármikor megpillanthatod a kampuszon.

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem szeretnél vele találkozni, akkor inkább menj másik felsőoktatási intézménybe, vagy esetleg a pszichomókus segíthet leküzdeni a félelmeidet.

2021. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Ha kicsi az egyetem, vagy legalább is az azonos szakok előadásai ugyanabban az épületben vannak, sajnos nagy az esély a találkozásra. kivéve persze, ha átment levelezőre, kibukott stb. Ha ennyire problémás, akkor másik egyetem, vagy itt de levelezőn, vagy pszichológus, de utóbbi egy hosszabb folyamat lesz.
2021. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az eddigi válaszokat.

Lehet akkor levelezőre megyek, mivel egy másik egyetem nem nagyon lenne opció, (a pszichológus meg anyagi okokból nem) vele pedig tényleg nem akarok találkozni.

Csak attól félek, hogy levelezőn sokkal nehezebb lenne, és nem lenne meg az a tudásom, mint ha nem levelezőn lennék.

2021. júl. 22. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

"ő akkora lesz"

Mekkora?


Attól is függ, hogy mekkora szak. Minél kisebb, annál inkább előfordulhat, hogy úgy is összefuthattok (akár csak valami adminisztratív ügyintézés kapcsán), hogy te levelezőre jársz, ő meg nem.

2021. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

*akkorra lesz

bocsánat hogy kihagytam 1 betűt véletlen

2021. aug. 1. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Válaszd ugyanazt a szakot másik egyetemen.
2021. aug. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

90%, hogy összefutsz vele.

Mindenképpen másik egyetem.

2021. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A másik 2 egyetem ami ezt a szakot indítja 200 vagy 150 km-re van.

Albérlet vagy odaköltözés nem megoldható egyelőre és ez nem most fog változni.

2021. aug. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!