Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi mentálisan...

Miért van ennyi mentálisan beteg, viselkedési zavaros ember az utcákon, tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Ha felülök egy villamosra, vonatra tuti van egy ilyen akinek az agymenését, örjöngését kell hallgatni. A városok, utcák is tele vannak az ilyen kattant emberekkel, akik bármikor neked eshetnek ha csak csúnyán nézel rájuk. Miért van ennyi beteg ember az országban, ennyire beteg a társadalmunk?

2023. ápr. 28. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
2023. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Egyre több lesz mert sok buta ember mégjobban elbutul a mai világba és a gyerekeit még még butábbnak nevelik. Ezekből jönnek a viselkedési zavarok is.
2023. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahhoz, hogy ezek az emberek meggyógyuljanak, vagy legalább enyhüljenek a tüneteik, komoly összegeket ki kell fizetniük a gyógyszerekért. Pszichiátriai osztályon is csak 1 hetet vannak bent, nagyon max kettőt, aztán kiszórják őket. Itt csak akkor jár az ingyenes ellátás, ha már elpattant az agyad és kinyírtál pár embert, az ártatlan de beteg embereknek nem (gondolok itt a börtönre) 🙃
2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Mert hagyták, vagy éppen szándékosan lezüllesztették a társadalmat. Azok az emberek akiknek hatalmában állt volna pozitív irányba mozdítani a népjólétet, a társadalmi öntudatosságot, és az emberek egészségi, mentális állapotát nem tettek semmit ennek érdekében. Ez több évtizedes romboló munka eredménye. Legalább ennyi idő kellene a visszájára fordításához ha most azonnal elkezdenék, de sajnos azt látom, hogy inkább még jobban belehúztak a pusztításba..
2023. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek között jóval több, aki egyáltalán nem beteg, csak egy agresszív vadbarom, aki a saját elcseszett élete miatt másokra haragszik és arra sajnos nincs gyógyszer.
2023. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
mert nincs eszük, csak ösztöneik vannak.
2023. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
mert ma már az összes sérültnek jogai vannak, a normális emberek meg legyenek kedvesek alkalmazkodni, mert az megsértené szegény idegbeteg állat szabadságjogait, ha bezárnák egy helyre, ahol melegben, biztonságban, képzett személyzet mellett kapná a megfelelő kezeléseket.
2023. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Én egy vidéki megyeszékhelyen nőttem fel, egyetem miatt kerültem fel Budapestre.

Engem is megdöbbentett ez a jelenség, ui. ez csak Budapesten van így, vidéken egyáltalán nem tapasztaltam ezt.

2023. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van pszichiátriai beteg a családomban. Decemberben volt fekvőbeteg ellátáson pár hetet kórházban, pszichiátriai osztályon, akkor szintre hozták, ott, felügyelet alatt szedte a gyógyszereit, jól volt, amikor kikerült. Aztán kb. 3 hónap után visszaesett, mert elkezdte nem szedni a gyógyszereit. Nincs betegségtudata. Nem zárják be tartósan, csak ha ön- vagy közveszélyes. Ha szedné a gyógyszereit, akkor amúgy nem lenne problémás, csak ha nincs orvosi felügyelet alatt, nem szedi. Üldözési mániája van. A családnak nagy teher, de eszköztelenek vagyunk.
2023. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8-as vidéken is ugyanolyan arányban vannak jelen ezek az eszementek, csak mivel kevesebb ember van így nyilván kevesebbel találkozol.
2023. ápr. 28. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!