Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi mentálisan...

Miért van ennyi mentálisan beteg, viselkedési zavaros ember az utcákon, tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Ha felülök egy villamosra, vonatra tuti van egy ilyen akinek az agymenését, örjöngését kell hallgatni. A városok, utcák is tele vannak az ilyen kattant emberekkel, akik bármikor neked eshetnek ha csak csúnyán nézel rájuk. Miért van ennyi beteg ember az országban, ennyire beteg a társadalmunk?

2023. ápr. 28. 10:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Én a kérdésre vonatkoztattam a válaszomat. A buszmegállókban, tömegközlekedésben megjelenőkre vonatkozott, azok pedig főként C-k. Mert megtörténik valóban más társadalmi csoportokban is, más okok miatt, de a fehér ember nem engedi egyedül utazni, kóborolni beteg rokonát. Míg a beteg C-k simán elkoborolnak maguktól.
2023. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugye neked nincs ilyen rokonod? :-D Valami nagyon fura mesevilágként képzeled el az ilyen beteget a családban. A valóság az, hogy baromira nehéz velük, és lesben kell állni szurikáta üzemmódban, mint egy totyogós gyereknél, hogy ne csináljanak hülyeséget, az észjárásukban nincs semmi logika, semmi következetesség, semmi tervszerű, iszonyú nagy energiát le tud szívni odafigyelni rájuk, és még így sincs rá garancia, hogy ha egy pillanatra nem figyelsz, nem történik valami váratlan.
2023. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Azért gondolom, hogy azt észrevennéd, ha kisétalna a buszmegállóba és egész nap ott molesztálna másokat...vagy te sem vennéd észre?
2023. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan eset, hogy az ilyen beteg rokonommal együtt élő másik rokonom, aki csak nem is tudom, hogy a kocsihoz ment ki vagy vásárolni, rám telefonált, hogy nem tudom-e, hol van a beteg rokon, mert eltűnt otthonról és telefonon sem elérhető, volt, hogy a rendőrség hívta fel, hogy náluk van. Nagyon haragszom, hogy átszervezték ezeket az intézményeket és a családok nyakába varrtak olyan terhet, amihez a családoknak nincs szakértelme, és kapacitása, ezeknek a betegeknek állandóan felügyelt közeg kellene, amit családban otthon nem lehet megoldani, nem köthetjük magunkra a beteget.
2023. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen igazad van azzal kapcs, amit leírtál a végén. A kérdéssel kapcs viszont, akkor nem jellemző, nem mindennapos eset nálatok az elkóborlás. Hidd el, a C-k körében igen.
2023. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!