Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor jön ez az érzés, akkor...

Amikor jön ez az érzés, akkor olyankor tényleg rólam van szó?

Figyelt kérdés

Egy mini előadás során az előadó tett egy megjegyzést a nem valami nagy közönségről -aminek én is a tagja voltam-, és jött egy nyilalló érzés egyenesen a gyomromba és elöntött az az érzés, hogy ezt rám értette. Nem tudom, ez valami “gut feeling” vagy mi volt, de ez jelentheti azt, hogy valóban jól értelmeztem és rám mondta?

Egyébként nem csúnya vagy sértő, inkább egy megállapítás szerű megjegyzést tett.



2023. ápr. 28. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mit lehet még ezen is ennyire túlgondolni? Ott voltál, ő meg azokra tett megjegyzést, akik nem.
2023. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy anonim oldal, leírhatod konkrétabban is, mert így nem igazán világos a sztori. Arra tette a megjegyzést, hogy nem túl nagy a közönség? De te ott voltál, akkor hogy érthette rád? Vagy azokra mondott valamit, akik ott voltak? Miért gondolod, hogy csak rád értette? Nagyon zavaros így. :D
2023. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Feltett egy kérdést, amire gondolom választ várt. Voltak akik jelentkeztek, valakik írtak meg miegymást csináltak és az előadó ahogy körbenézett, akkor megjegyezte, hogy van aki jelentkezik, más meg csak néz maga elé. Lehet nem szó szerint így mondta, de a lényege ez volt nagyjából.
2023. ápr. 29. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ebből nem derül ki. Érthette rád is, érthette másra is, vagy épp senkire, csak általánosságban beszélt.
2023. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha te csak néztél magad elé, akkor nyilván rád is vonatkozott. Mire vagy kíváncsi pontosan?

Egyébként, ha ennyire túlgondolod a dolgokat, és ez a semmiség most tényleg ennyire gyötör, hogy még idegenektől is megerősítést vársz, az már nem egy egészséges szint, ilyen esetben már érdemes szakemberhez fordulni.

2023. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úristen ötös, de jó, hogy megmondtad a tutit! …
2023. ápr. 29. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Paranoid gondolat.
2023. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!