Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évek óta küzdök az érzés...

Évek óta küzdök az érzés ellen, hogy meg akarok halni. Néha jobb, olyankor pár hónapig nem gondolok rá, de végül visszatér. Mit csináljak ez ellen? Semmi kedvem tovább élni.

Figyelt kérdés
Simán megölném magam,csak épp babát várok,és őt nem akarom bántani. Párom is van,csak épp neki minden fontosabb,mint én,magányos vagyok és utálok élni.
2018. aug. 19. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Minek kellett a gyerek ilyen labilis állapotban egy olyantól aki le se....
2018. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Akartad a babát?
2018. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Semmi sincs ami boldoggá tehetne?
2018. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
A baba nem tenne boldoggá?
2018. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
fizess egy pszichologust aki megmondja, h vajon miert is van ez. gondolom nem csak ugy magatol jottek elo az ongyilkos gondolatok. az onertekelesed rendben van?
2018. aug. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha tudod mi a baj, akkor tudod mi a megoldás. Innentől már csak erőt kell venned magadon.


De ha már meg akarsz úgyis halni és neked mindegy, nem szexelünk előtte?

2018. aug. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert, ez sajnos depresszió.
2018. aug. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akartuk a babát,akkor épp a boldog hónapjaimat éltem,nem hittem,h visszajön ez az érzés. Boldog leszek,ha megszületik,de nem tudtam,h a párom ilyen lesz majd.
2018. aug. 19. 07:27
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

hátha az a gyerkőc lesz életed "szerelme"

adj bele apait-anyait!

2018. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy a terhességgel járó hormoningadozás és az önbizalomzuhanás, az ami ezt okozhatja, a párodról sokat nem tudok, de lehet hogy a hormonok miatt nem teljesen gondolkodsz racionálisan és olyan dolgokat látsz amik nem valósak vagy felfújod őket, (ez csak tipp).

Szülés után, meglesz a gyerek, a hormonháztartásod is rendbe jön, a párodból is előjöhet az apai ösztön ha megszületik (márha egyáltalán tényleg van gond és nem csak odaképzeled)

2018. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!